Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Azonnali...

Mit választanátok? Azonnali munkalehetőség külföldön jó fizetésért, vagy tanulni itthon 2 évig s utána keresni 250 ezret?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkakör a külföldi és mennyiért. 6-700 alatt nem mennék ki csak akkor, ha olyan munkakörbe kéne dolgozni, amiből van előrelépés és esetleg itthon is fel tudom mutatni, mint munkatapasztalat. Ekkor 400-ért is kimennék, ha látok előrelépési lehetőséget.


Tehát egy mosogatás vagy takarításért minimum 6-700 ezres fizetést várnék el (természetesen tisztában vagyok vele, hogy irreális elvárás, de most csak elméleti síkon mozgunk ebben a kérdésben.)

Ha viszont viszont kint lenne egy HR pozícióm, vagy valamilyen gazdasági, komolyabb kereskedelmi, logisztikai pozíció, akkor azt választanám akkor is, ha max. 400-at adnának kezdőként.


Minden más esetben itthoni tanulás és utána keresni 250 ezret.

2020. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve a jelenlegi magyar körülményeket és azok várható tovább romlását, ha lehetőségem lenne rá, azonnal mennék külföldre, minimálbérért is.
2020. dec. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább itthon maradnék, mert fontosabb, hogy rendszeresen lássam a szeretteimet.
2020. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!