Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkalehetőséget...

Melyik munkalehetőséget választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1. 21 munkanap, 2 műszak, 8 órás műszakok, éjjelezés nélkül , napi 11,5 óra utazással együtt. Nettó jövedelem az utazási költség levonása után 210000 Ft.

2. 14 munkanap, 12 órás műszakok, 2 műszak, éjjelezés is, napi 13,5 óra utazással együtt. Nettó jövedelem az utazási költség levonása után 140000 Ft.

Mindkettővel elmegy az egész napom, az elsőnél még ráadásul rengeteget kell vezetnem is.

Az első lehetőségnél valamivel több a pénz, de igazán ez most nem számít. Mindkettő könnyű női fizikai ,de alja munka és 8 hónapra tervezem, talán egy évre. Legszívesebben egyiket se választanám, de "politikai" okból kell egy munkahely és csak ezek adódnának. Ezen kívül két gyerekről plusz egy háztartásról is gondoskodnom kell.



2018. ápr. 4. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy az első
2018. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elsöt választanám, több a pénz, nincs éjszaka. De ha a pénz nem számitt, akkor meg ahigy neked jo, higy tudsz többet lenni a gyerekkel, nem mindegy tudod e suliba vinni-hozni, hogy tudod megoldania a pároddal a dolgot.
2018. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Nincs éjjelezés, viszont sok a vezetés minden nap vagy hajnalban vagy éjjel.

2. Éjjelezés a fele időben.

24500 Ft az első javára sajátos számításom szerint.

Az első esetben semmire sem lenne időm, kockáztatnám az életemet az autópályán, a másodiknál viszont hetente 3 napig csak kóvályognék amikor éjjeles vagyok. Egyik sem jó, csak ezek vannak. Sajnos a 8-17 órás középfokú irodás munkákra még ennyit sem fizetnek és azoknál tényleg elmegy mindennap a semmibe.

2018. ápr. 5. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!