Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem szörnyű ez a cikk?

Csak szerintem szörnyű ez a cikk?

Figyelt kérdés

[link]


Pont az itteni pszichiátrián készült, ahova be akartam menni holnap, de így nem merek. Korombeli sráccal ha ez megtörtént, akkor inkább nem megyek és szenvedek tovább itthon. Hogy történhet meg ilyen? Csak szerintem szörnyű?



2020. dec. 9. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Szörnyű, eszembe se jusson odamenni
Átlagos eset , semmi szörnyű nincs benne
Nagyon ritka esetek egyike, ettől nem kell tartani
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen !
2020. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ilyen megtörténhet? Szegény fiú. Ez szörnyűség!
2020. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is szégyen és szörnyűség. Itt meg azt mondják, hogy hülyeség és menjek nyugodtan így is: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..
2020. dec. 9. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Indíthatnának petíciót a neten, amit aláírnék én is, hogy rendesen vizsgálják ki az ügyet, mert ezzel a bíróság és az ügyésszég, és ezek az amatőrök örökre elássák magukat az emberek előtt.
2020. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Zárt olytályon szinte mindenki meghal,rövid időn belül.
2020. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyűség...de én most nem értem, minden OK nélkül került a zártosztályra?
2020. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Igen.
2020. dec. 9. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Számomra vannak tátongó lukak a történetben amit leír a cikk.


Fiatal srác rosszul lesz, kórházba kerül, ez eddig tiszta sor.

Az embert nem hasra ütésre fektetik be a pszichiátriai osztályra megfigyelésre, de oké. Ezek után honnan jön az anyánál a feltételezés, hogy a fiút át akarnák tenni zárt osztályra?


Maga az eset hogy megtörténhetett, az szörnyű felfoghatatlan és egyértelműen retorzióért kiált, de én rohadtul úgy érzem hogy ebben a cikkben fontos részletek vannak elhallgatva az egész szituációból.

2020. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Orvosként hozzászólnék. A zártosztállyal semmi baj nincs, igazából nem egy vészes hely annyi van, hogy nem lehet szabadon ki-be sétafikálni. Abba hogy a srác zártosztályra kerül-e a szülőnek SEMMI beleszólása nincs. Ön és közveszélyes beteg odakerül, a döntés helyességét bíróságnak minden esetben meg kell erősíteni, és szigorú szabályai vannak.


A neuroleptikus malignus szindróma bárkivel megeshet nem is kell hozzá sok gyógyszer. Szimplán pech. Itt a kórház és az orvos egy helyen hibázott. Nem került a srác intenzív osztályra. Nem ismert fel egy életveszélyes állapotot. Ez gáz orvosként.

2020. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zárt osztályon bevett szokás haloperidollal "kiütni" a pácienseket, annak a mellékhatásaként alakul ki (többnyire) az NMS. Ha fiatal és/vagy férfi vagy, nagyobb az esélye, de úgy sem kifejezetten gyakori. A barátnőm is ezt a szert kapta, mikor bevitték, csak az ő szervezete nem reagált rá ilyen rosszul.

Nem tudom, milyen jellegű a te problémád, de csak azért ne dönts úgy, hogy nem fogod kezeltetni, mert most olvastál egy ilyen cikket. Főleg, hogy ide le sincs írva, hogy milyen panaszokkal vitték kórházba a fiút. Aki a saját lábán sétál be, beszámítható állapotban van, értelmes kommunikációra képes, azt nem fogják csak úgy bevágni a zártra.

2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!