Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ügyintézéssel kapcsolatos....

Ügyintézéssel kapcsolatos. Jogos, hogy ki vagyok akadva?

Figyelt kérdés

Elég öreg vagyok már de ilyenbe még nem futottam bele. Lányomnak kellenének igazolások, hogy nappali tagozatos diák. Először is ha Ő intézkedik,/intézkedett/ lerázták. Első körben, várjon nyugodtan, majd..

Ok. Várt. November közepén kapta kézhez a hivatalos papírjait. Ezekkel elkezdett intézkedni, -családi pótlék, tb - . Az egyik ment zökkenőmentesen. A másik időigényesebb - bejelentkezés hivatalhoz, időpont adás - kiderült lejárt az igazolás időtartama. Kérés emailben az iskola felé. Lerázás. Én, a szülő telefonálok, kedves a hölgy. Lebeszéljük, másnapra küldi a frissen dátumozott igazolásokat. Küldi is csak nem arra az ügyintézésre vonatkozót amiről beszéltünk. Ír emailt lányom. Mintha el sem olvasta volna, jön a válasz, elég határozott hangnemben! Telefonálok újra, ,én a szülő. Most már kevésbé kedves velem, mint először. Mintha az én hibám lenne, hogy a rendszer nem tudja bejelenteni a diákjait. Ezt lányom is megteheti, de ahhoz naprakész igazolások kellenek, hogy Ő az adott iskola nappali tagozatos tanulója.

Nagy kelletlenül, majd holnap... Hát remélem. Jogos, hogy ki vagyok akadva?



2020. dec. 10. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Jogos!
2020. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!