Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autóvásárlással kapcsolatos...

Autóvásárlással kapcsolatos ügyintézésben tudnátok segíteni? Részletek a leírásban!

Figyelt kérdés

Sajnos abszolút nincs tapasztalatom ilyesmiben, mivel jómagam még nem vezetek. Külföldi párom kérte, hogy segítsek neki az itthoni ügyintézésben.


Saját vállalkozásba fogunk vásárolni cégesautónak (használtan) gépkocsit.


A kérdések a következők:

1. ilyenkor milyen papíroknak kell meglennie?

2. Mit, hova kell küldeni, bejelenteni?

3. További releváns információt hol lehet szerezni?

4. Amennyiben megvan a céges autó és használatra szeretnénk alkalmazottnak kiadni, elég egy kölcsönadási szerződés?

5. Ha igen akkor azt kell jelenteni valahol?


Nagyon szépen köszönöm azoknak akik veszik a fáradtságot és válaszolnak minden kérdésre és azoknak is akik legalább tudnak segíteni elindulni az ügyintézésben!



2020. szept. 2. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A kereső használatában azért gyűjthetnél tapasztalatot. Kis milliószor ki votl vesézvelépésről lépésre minden.

Olvasgasd a témába vágó kérdéseket, ha kontrét dologgal akadsz el, kérdezd meg azt.

2020. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Tudom használni a keresőt, pont ezért tudom, hogy nagyon sok a fals vagy elavult informácioló. Reméltem, hogy támpontot kaphatok. Könnyen elvész az ember az információ tömkelegében, főleg, ha a témában semmi, de semmi tapasztalata sincsen amire támaszkodhatna.


Megértem, ha nincs időd ilyen kérdésekkel foglalkozni. Akkor ne tedd! - s még spórolsz is 2 percet :)


Szerencsére valaki felvilágosított privátban. Azoknak, akik azóta írtak üzenetet, utólag is köszönöm!


További szép napot!

2020. szept. 13. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy fogsz aultót venni így ,hogy itt kérdezed?
2020. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen. A szükséges információk birtokában bementem a szalonba és megvettem a kocsit.
2020. szept. 13. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!