Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha az...

Miért van az, hogy ha az ember Kelenföldről el akar jutni bárhová Pestre vagy Budára, vagy egy tucat kéregetőn kell átverekednie magát?

Figyelt kérdés

Volt idő, amikor Pesten laktam, természetesen akkor is voltak kéregetők, de ami most van, az téboly. Idén kétszer kellett vidékről Pestre utaznom, mindkétszer azt tapasztaltam, hogy tele van a város kéregetőkkel. Az egyik pl. egy helyes csaj volt, nem nézett ki hajléktalannak, persze ez nem jelent semmit...

Azt vettem észre, hogy ezek nagy része jegyet kunyerál, majd azokat eladja másoknak. Mondjuk a kezükre játszik, hogy a rohadt automatáknál nem lehet készpénzzel fizetni.



2020. dec. 11. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem is ki van velük mindenem.
2020. dec. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a hajléktalanok a nagyvárosokat szeretik és Pest elég nagy. Több a lehúzható ember.
2020. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!