Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kigyúrom magam akkor nem...

Ha kigyúrom magam akkor nem fognak bántani az emberek?

Figyelt kérdés
Most dagadt vagyok és mindenki lenéz, bánt
2020. dec. 11. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
De bántani fognak, ha elviselhetetlen pl. a modorod, mentalitásod.
2020. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
De fognak, legfeljebb nem szemtől-szembe, mert paráznak, hogy eljár a kezed, azt meg az emberek nem szeretik, ha fáj. Azt meg leszarják, ha másnak fáj a bántó viselkedésük.
2020. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Jujj ezt még elolvasni is durva volt.

Vannak zavarok a toronyban úgy látom.

2020. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Gyúrjál lélekre, idegrendszerre. Utána is fognak bántani, csak már leszarod.
2020. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt már egy olyan kérdésem, amiben egy oldalon keresztül kifejtettem mindent, hogy mi a bajom, meg ilyenek, de azokra alig jön 1-2 válasz, mert nem olvassa el őket senki, szóval gondoltam megpróbálom így
2020. dec. 11. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Rossz helyen kapizsgálsz, olvassgassál a verbális önvédelemről.
2020. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

100%igy van.

Ha kigyúrod magad nem fognak bántani sőt, átalakulsz.

A legjobb modszer h ne bántsanak

Én még nem láttam h egy kigyurt izmos paliba csak ugy belekötöttek volna.

Sőt nagyobb tisztelettel bánnak

2020. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kigyúrt küllem is szánalmas összképet tud nyújtani, ha nem párosul a küllemedhez egy olyan viselkedés, amely illik ahhoz. Sőt, olykor egy kredenc hátú embert még inkább ki szoktak gúnyolni, ha csak bizonytalanul toporog egy kézenfekvő módon megoldható helyzetben. Azzal nem teszel rosszat, ha adsz a küllemedre, de ez akkor érvényesül a legjobban, ha a küllemhez tartozik egy olyan stílus, viselkedés, amelyik összhangban van a küllemmel. Primitív megközelítéssel: egy rendkívül szemre való nő is le tudja rombolni a vizuálisan előnyös tulajdonságait egy olyan öltözködéssel, sminkkel, amelynek elemei még távolról sincsenek köszönő viszonyban egymással.
2020. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha máshogy fogsz kinézni, az önbizalmat is ad. Máshogy néznek rád, valóban nagyobb tisztelt vesz majd körbe. Simán átmész egy kedvező személyiségváltozáson, és a pozitív önbecsülés miatt másik is sokkal pozitívabban tekintenek majd rád.

Most céltábla vagy, mert annak érzed magad, és akként tekintenek rád.

Ha erős vagy, erőt sugárzol, megnyerő külső, megnyerő tekintet, eszébe nem jut senkinek, hogy hibát keressen benned. Hacsak nem Te írod ki magadra, h am egy lúzer vagyok, kössetek belém. Húzd ki magad, akármekkora súlyod. És máris jobban fogod érezni magad, már most. Fejben is gyúrj, önértékelésed legyen rendben. Ha rendben vagy önmagaddal, mások is rendben fognak találni.

2020. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

#7:

Viszont a kigyúrt, izmos palik meg pont emiatt szeretnek a gyengébbekbe belekötni. 😒

2020. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!