Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kövér, önbizalomhiányos...

Ha egy kövér, önbizalomhiányos, élettelen lúzer vagyok, jelenthet megoldást hogy kigyúrom magam?

Figyelt kérdés
Szinte 0 a szociális életem, nem merek beszélgetni emberekkel, az utcán úgy érzem mindenki engem néz, barátnőről meg álmodni sem merek, stb.
2020. szept. 22. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Minek? Hogy egy kigyúrt, önbizalomhiányos, élettelen lúzer legyél?
2020. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Lesz siker élményed.

2020. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Adhat magabiztosságot és siker élményt ha edzeni jársz és szereted csinálni
2020. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első:

Én még egy kigyúrt, jól kinéző férfit sem láttam, aki önbizalomhiányos lúzer volt.

2020. szept. 22. 15:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél bunkó, ne rántsd vissza a kérdezőt ha meg akar változni.


Igen, gyúrd ki magad, de elég az is, ha csak sportos vagy. Nagyon jót tesz a mozgás, anélkül depis lehetsz.

2020. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Pedig nagy százalékban önbizalomhiány miatt gyúrták ki magukat a KIGYÚRT emberek.

Egyébként biztos segít, de belül megmaradnak a régi sérelmek. Van egy lány ismerősöm aki kövér volt nagyon. Most sportos, csinos, szilikon cicis. Ugyanolyan önértékelési gondjai vannak, részegen elmondta.

2020. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Csak fogyjál le lá nature .

Önbizalmat nem a test adja meg .

Fejben tekerd magad helyre plusz keresd azon emberek társaságát akik veled közeli súlyban vannak .

2020. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A sikerélmény adja az önbizalmat. Csináld
2020. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki gyúr, az szinte mind kompenzálni akar valamit. Igen, aztán lesz egy "látszat" önbizalmuk, de úgy mondanám, hogy mentálisan ép gyúróst még nem láttam. Persze ki ép manapság mentálisan...
2020. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában nem jelent "megoldást" de hatalmas lépés lenne előre az életedben minden tekintetben.
2020. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!