Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Párral együtt szegényen, vagy...

Párral együtt szegényen, vagy egyedül de egy jobb helyen élnétek?

Figyelt kérdés

A szegényen azt értem hogy kb kifizetjük a havi dolgainkat és eszünk, és kb alig marad valami. A jobb helyen pedig egy jól fizető, stabil helyet ami viszont innen messzi van. Csakhogy ide nem akarna a párom velem jönni.

Nem szeretném elengedni a kezét, de itt ahol most vagyunk csak kilátástalanság van.


2020. dec. 12. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha megfogalmazod, hogy helyette a zsetont választod, akkor mindenképpen egyedül. De legalább ne legyél olyan képmutató, hogy ezt úgy adod elő, hogy "elengedem a kezét". Mondd, hogy a zsé kell helyette.
2020. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párral együtt szegényen.
2020. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1. Lenne lehetőségünk egy jobb életre. Én nagyon vágyom rá, de ő nem akar oda menni. A környezetünkből sokan leléptek már, csak mi vagyunk itt. A legjobb lépés az lenne ha mi is mennénk, csak épp miatta vagyunk még itt. Most még fogom a kezét, kapaszkodok bele, de eljöhet az az idő is amikor már nem fogom. Bárcsak változnának a nézetei!
2020. dec. 12. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. A #3-as megjegyzésed fényében inkább újrafoglalmazom a kommentem:


Ha megfogalmazod, hogy helyette a zsetont választod, akkor mindenképpen egyedül. De legalább ne legyél olyan képmutató, hogy ezt úgy adod elő, hogy "elengedem a kezét". Mondd, hogy a zsé kell helyette.

2020. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy percig ne legyen kérdés hogy költözz. A párodból nem fogsz tudni haladni az életben de pénzből igen.
2020. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs igazán szükségem olyan emberre, aki nem támogat és nem akarja, hogy nekem(/nekünk) jobb legyen az életben. visszahúzó emberekből már eléggel találkoztam.
2020. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Epitö kaocsolat az igazi kapcsolat nem pedig az ahol fékeznek visszavetnek hanem ahol halad elöre mindkettö.
2020. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerethetem én a párom, ha annyi a jövőképünk, hogy napról napra élünk. Az aztán nagy boldogság, hogy semmit nem lehet tervezni. Nekem személy szerint kellemetlen lenne az, hogy még azon is el kell gondolkodjak, hogy vegyek-e magamra egy nadrágot ami megtetszik, vagy sem, mert nembiztos, hogy kijövünk hó végére.


De tegyük fel ennyire nem durva a helyzet, és azért ilyen dolgokat megengedhettek magatoknak. De mennyire rossz érzés lehet akkor az, hogy nincs extra pénzed semmire, ami a "jólétet" szolgálná. Nem tudsz az autódra venni egy olyan felnit, ami neked tetszik. (már ha van autó). Nem tudsz egyáltalán jobb kategóriás autót sem venni, mert nem tudsz félrerakni annyit havonta. stb.

2020. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8, nem mindenkinek ezek adják a boldogságot. A pénz meg a tárgyak.
2020. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!