Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hany eves korotokig aludtatok...

Hany eves korotokig aludtatok plussel, es szerintetek meddig normalis?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
7 éves voltam, amikor a népes plüssereget kipakoltam az alvóhelyem feléről.
2020. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amig tul nem tettem magam azon az exemen, akitöl kaptam egy benzinkuton mig jártunk csak ugy egy oriási koala kabalàt. Bement tankolni es kijött egy 1 méteres koalamacival :D

A kövi baràtomtol semmi olyat nem kaptam amiben szeretet lett volna(csak parfüm ekszer meg praktikus dolgok)igy mellette ertelemszerüen nem is aludtam plüssel.


Az azutàni baràtom meg vásàrban lőtt nekem kulcstartot azt mondjuk azota is hordom hiàba szakitottunk.


Irto ritka màr ha rámtörne a szeretethiàny, hogy en plüssel aludjak. Megesik ugyan kb 2-3-5 èvente egyszer. Szoval a nulla felé redukál.

2020. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha már mondjuk gyereke van az embernek vagy mondjuk olyan komoly kapcsolata amiben felnöttek és fészket épitenek màr, szerintem onnanstol nem normalis.

Amikor már nekik kellene a "védelem" lenni lassan

2020. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem 33 éves vagyok és alig férek el a plüsseimtől, de sosem fogok megválni tőlük, elvégre nagyjából születésemtől fogva gyűjtöm őket. Nincs ebben semmi abnormális, csak manapság divatos lett mindent gyerekesnek titulálni, ami egy kicsit is javít az ember közérzetén. Nem attól leszünk felnőttek, hogy kidobjuk a plüssállatainkat és nem fogyasztunk több nyalókát.
2020. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is tinikoromban elpakoltam minden plüssöm, mert milyen felnőtt vagyok. Így 30hoz közel is van pár plüssöm de csak kanapé díszek. Utoljára nagyjából akkor aludhattam plüssel, amikor anyukám meghalt és egy tőle kapott a plüssel aludtam pár éjszaka.


Szerintem is komoly kapcsolatnál furcsa a plüssel aludni, de van olyan ismerősöm, akiknek van plüssük így is, de nyilván már nem a plüssel alszanak, hanem a párjukkal:)

2020. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még most is van ilyenem felnőttként.
2020. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én most 18 vagyok, plüssel, párnát ölelgetve alszok, szerintem ezzel semmi baj sincs. Megnyugtat, mert talán az otthonodra/szüleidre emlékeztet? Ha igen, akkor semmi gáz nincs benne. Attól, hogy felnőtt leszel, és "neked kellene a védelemnek lenni", attól még neked is lehetnek gyengébb napjaid, és én inkább egy plüsst ölelgetve kis ideig jutnék túl rajta, minthogy jàtszam a kemény, független nőt,és mindenkivel goromba legyek csak azért, mert aznap belül valami nem oké, és nincs olyan "védelmi" rendszerem, ami nem mások pusztításából állna. Néha jó ha nem kell úgy érezned, hogy te vagy az egyedüli, akinek a vállán van a világ súlya, hanem egy kis ideig visszahuppanhatsz a kellemes időbe, mikor még nem kellett ilyenekkel foglalkoznod, mert más cipelte a terheid. Nekem legalàbv is ezt jelenti a plüss. Egyfajta megnyugvást ad, mikor úgy érzem, hogy az egész világ ellenem van. És nem tudom, ezt miért válna valaha kínossá
2020. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Még most is a plüssömmel alszok. Ciki vagy nem, ezvan.

20+

2020. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47 evesen nem tervezem kitenni az agyunkbol.
2020. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem még meg van herold!

31/f

2020. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!