Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Ted Bundy-ról futó Netflix...

A Ted Bundy-ról futó Netflix film elgondolkodtatott, hogy hogyan zajlik a villamosszék általi halál?

Figyelt kérdés
Előtte leborotválják a fogvatartott fejét vagy nem jól láttam a Bundy-s képeken? Miért kell?

2020. dec. 12. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kivégzett személy Larry DeSilva LOl kemény a belinkelt vidi.
2020. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon durva! Az ő haját meg meghagyták. Mi lehet az oka?
2020. dec. 14. 20:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

10es# Az iszlám állam videóit ne hasonlítsd egy 80-as évek beli amerikai dokumentum filmhez. Mikor először láttam a videót a neten én is azt hittem hogy igaz, de vettem a fáradtságot és utána néztem. Írd be a YouTube keresőjébe hogy "eljött az idő" és ugyanezt a videót fogod látni. Olvasd el alatta a hozzászolásokat is! Villamosszékes kivégzésekre soha nem engedtek be filmeseket, ezért nem véletlen hogy a neten sem lehet találni erről készült filmet. A halál 1000 arca című dokumentumfilmben van ami igaz és van ami kamu. Az elítélt szemét amúgy soha nem ragasszák le. Nézz csak utána. Larry de Silva nevű rabot nem végeztek ki soha villamosszékben,mert nem is létezett.

Ja és még fogadj meg egy jótanácsot!

Ha nem akarod hogy figyeljenek és nálad is váratlanul házkutatást tartson a rendőrség, akkor ne küldözgess és ne osszál meg neten iszlám propaganda videókat

2020. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!