Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reklámozzák ezeket a hájfelfog...

Reklámozzák ezeket a hájfelfogó hasleszorítókat. Nem gondolják a vevők, hogy inkább rendesen kellene táplálkozni és mozogni?

Figyelt kérdés
Miért jobb belegyömöszölni a hurkáikat egy szoros gumianyagba? Lelkendezve írják a kommenteket, hogy milyen jó, milyen szuper. De amikor levetik, kibuggyan újra a gyűlölt háj.
2020. dec. 14. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a kommenteket nem mindig az elégedett vásárló írja? Hanem a bennfentesek.


Egyébként mi van, ha valaki nem elégedett a testével, de nagyon közel van egy esemény, amire csinosan kell öltözni? Például 1-2 hónappal előre jelentenek be valamit nekik. Olyankor jó alternatíva az ilyen alakformáló cucc, hiszen ennyi idő alatt úgysem fog senki 20-30 kilótól megszabadulni, még akkor sem, ha rendesen táplálkozik vagy mozog.

2020. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Pasizni nem lehet vele, de általában ezek a termékek az emberek lustaságára alapoznak.
2020. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig könnyebb eladni egy azonnali hatást ígérő vackot, mint egy hosszú távú stratégiát.


Az emberek többsége utóbbira sajnos nem vevő, mert a mai világban az azonnali sikereket és eredményeket hajszolják.


Pedig valódi ilyenből nagyon kevés van.

2020. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Az emberek többsége inkább szeret venni egy gyors eszközt, ami a tüneteket enyhíti, mint egy csomó energiát beleölni abba, hogy az okot szüntessék meg.


Vicces, amikor elszidják a gyógyszergyártókat, hogy teletömik az embereket gyógyszerekkel. Az is pont hasonló szitu. A valóságban az emberek tömik magukat tele.

Amikor volt egy kötelező orvosi vizsgálatom, magas lett a vérnyomásom, pedig mindig tökéletes volt. Megkérdeztem az orvost, hogy most mit lehet tenni. Mondta, hogy van vérnyomáscsökkentő, lehet, hogy azt kéne szednem. Mondtam, hogy én inkább nem szednék gyógyszert, hanem változtatnék az életmódomon meg ilyenek. Lemerevedett és ledöbbent. Azt mondta, hogy ő éveken át mondott ilyeneket az embereknek, de talán 1000-ből 1 embert érdekelt, mindenki más gyógyszert akart szedni.

Hát, az a helyzet, hogy általában lusták vagyunk.

2020. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűbb egy ilyen cuccba belepréselni pár perc alatt a hájat mint több hónapon/éven át egészségesen élni táplálkozni, rendszeresen edzeni.

Persze ha már az ember egészségén mutatkozik ki hogy baj van akkor már inkább elkezdenek egészségesen élni, de sokan csak akkor kezdik el ha már összeestek valahol és az orvos tanácsolja erősen hogy változtatni kéne.

2020. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én kifejezetten kövér nő voltam, most, hogy leadtam már 39 kilót, csak túlsúlyos. Tehát itt nem arról beszélünk, hogy én nem lennék hajlandó az életmódváltásra, nem mozognék. De örülök, hogy vannak-voltak ilyen hasleszorító, alakformáló cuccok a piacon akkor is, és most is. Attól még tök hasznos volt, mert ha éppen fogyás-életmódváltás közben van az ember, akkor is szeret vmennyire csinosan, normálisan megjelenni bizonyos eseményeken. Nem napi szinten használtam őket, de amikor pl. esküvőre mentem, vkinek a szalagavatójára, puccos szülinapi buliba, akkor azért még a méretemre jó ruha is sokkal szebben mutatott egy alakformáló aláöltözettel. Sosem gondoltam azt, hogy attól én le fogok fogyni, és nem pasifogásra használtam, hanem arra, hogy a testem vonalait olyan áramvonalasabbá tegyem, kevésé göröngyössé.
2020. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezek alakformáló cuccok. Nem soványnak akarnak benne tűnni a molett nők, nem is lehet, inkább "kisimítja" a hurkákat. A fenti kommentekből süt az a feltételezés, hogy minden nő deszka szeretne lenne, akin nincs egy gramm háj se, pedig ez nem így van, a soványság már a 90-es évek óta nem divat. Egy egészséges emberen, aki sportol is még lehet háj, vagy egyenetlenség, ezért hordja ezt a ruhadarabot, kb. olyan, mint a smink, vagy a melltartó.
2020. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel zsírleszívás se legyen.
2020. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!