Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Radics Peti videók?

Radics Peti videók?

Figyelt kérdés

Mostanában mem mindegyik videóját engedi lejátszani a youtube. Azt írja, hogy a videó privát.

Tenyleg privatta tette Peti, vagy valammi más miatt nem lehet megnézni azokat? (Peti sajnos nem valaszol a facebookon, nyilván nyomós oka van rá.)


Például a nagy kedvencem, A Különös Munka című paródia egyaltalan nem elérhető, pedig hagalmas mondatok vannak benne.

Pont a hétvégén szerettem volna megmutatni egy családtagnak, de sajnos nem tudtam.

Esetleg egy alternatív elérést tud valaki?

Előre is köszi!



#YouTube #paródia #A különös munka
2020. dec. 14. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő úgy állítja be, hogy nem elérhető, akkor nem lesz elérhető, és nem, nem tudod a privát elérést megkerülni semmivel, ez van.
2020. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván kapott egy kis figyelmeztetést valamelyik kiadó képviselőjétől, ahogy ez ilyenkor lenni szokott.
2020. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem megkerülni akartam nyilván. Csak arra gondoltam, hátha valaki letöltötte, vagy fent van valamelyik videómegosztón.


Igen, valószínűleg kapott egy figyelmeztetést, pedig nagyon vicces volt, megnézném megint, jókat nevettem rajta.

2020. dec. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!