Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha túlléptem kb...

Szerintetek ha túlléptem kb kétszeresével a maximális karakterszámot amit beadhatok szakdolgozatnak, kérvényezhetem, hogy elfogadják így, vagy mindenképp le kell rövidítenem? ELTE-s hallgató vagyok

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérvényezheted,maximum kiröhögnek .

Meg van adva milyen terjedelmű legyen ,akkor szerinted elfogadják ,ha te kétszer annyit írtál ?:D Tehát már a legelső szűrőn elbukik az egész szakdolgozatod ,innentől kezdve meg meglátják hány oldal és el sem olvassák,hanem bukta .

2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Röviditsd le. Tudod kinek van energiája a felvizezett rizsát értékelni... nem véletlenül vannak limitek. Esszéknél én 10% tullepes felett visszadobom. Ha tudomanyos publikaciot irsz, ott automatikusan visszadobják ami nem felel meg alapveto formai kovetelmenyeknek.


Üdv: egy egyetemi tanár

2020. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mégis hogy sikerült 2x olyan hosszúra írni? Ki az az állat?
2020. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Add oda egy számodra megbízható és a témához valamelyes konyító embernek, aki lerövidíti, mert a stílust képes nálad jobban felülbírálni, mivel tárgyszerűen nézi.
2020. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik normális hangvételű választ fogalmaznak meg, és nem lehülyéznek. több kutatási anyagot, kérdőívet belefoglaltam és igazán a szívügyem a téma, ezért lett ennyi, nem rizsázok össze-vissza. csak arra koncentráltam, hogy leírjak mindent ami kell bele, nem pedig a karakterszámra
2020. dec. 15. 19:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak annak idején le kellett rövidítenie. Azt mondták neki, hogy az a terjedelem már doktori disszertáció, szóval úgy nem fogadták el. Szerintem jobb, ha egy kicsit átdolgozod, aztán ha nagyon szívügyed a téma, bőven foglalkozhatsz vele bármikor ezután.
2020. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Irigyellek. Én meg pont, hogy kreatív válságban vagyok. :/
2020. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Anno általános iskolában írtam egy 3 oldalas röpdogát 45 perc alatt. (maximalista voltam)


Utána egy hétig hisztiztem, hogy a tanár nem volt hajlandó elolvasni emiatt pedig egyest írt be. Én fel vittem a dogát ofőnek, igazgatónak és csapkodtam az asztalt, hogy ezért én megdolgoztam.


Múltkor beszéltem a volt ofőmmel, emlékezett az esetre és állítása szerint az egész tanári kar rajtam röhögött egy teljes napig.


Szóval ebből kiindulva nem ajánlom. Nem valami elnézőek ezzel szemben az emberek. Ráadásul hülyének is nézik aki a semmiért többet dolgozik.

2020. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rövidítsd le, nehogy emiatt kapásból elutasítsák.
2020. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Azért van a max. limit, mert annál többet nem vagyunk hajlandók elolvasni. Ha túl "mákos", és túllépi az adott karakterszámot, olvasás nélkül vágom rá az 1-est.
2020. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!