Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok leírni telefonszámot...

Nem tudok leírni telefonszámot, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Diszkalkuliás vagyok, matekból nem érettségiztem.


Diktálnak egy teló számot erre leírom, de téves, vagy nem kapcsolható, furcsa lett ez a főnökömnek aztán kirúgott, mondta így nem tud velem dolgozni, voltam gyári robot is ott számolni kellett dobozokat meg összeadni , persze menesztettek.

Hiába jártam fejlesztésre, hiába gyakorlok ha éles a szitu akkor egy papírnehezéknek érzem magam. Futárnak ezért nem tudok elmenni pl. a buszos jogsim ezért kuka mert ott is jegyet kell eladni és igaz nem volt vele tapasztalatom, de biztos elbaxnám és azért meg is vernének, főleg az olyan emberek. " átvágsz te rák , kibelezleeek" felkiáltással kifordulna a bökő. Ettől félek.


Már sok mindenen gondolkodtam, aztán oda jutottam, hogy életképtelen retek vagyok, soha nem lesz belőlem semmi, hajléktalan meg nem szeretnék lenni, bár az élet nem kívánságműsor. :)


2020. dec. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl betűvel írnád?

Nu

Eg

Ke

Öt

Ha

Nyo

Ki

Ti

2020. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonba? Pénzezek akkor betűvel próbálom, de ha visszajárót kell adni akkor ciki. Én fizettem a kocsi szerviz díját 68 ezer volt nem tudtam hírtelen felfogni aztán 100 ezret vittem, mondván az biztos elég. Mert lehet, hogy 86 ezer volt? Hát 68..
2020. dec. 16. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sík hülye vagyok matekból meg a többi ből is, az érettségim is egy nagy egyes lett annak idején. De ez még nekem is megy. Kicsit nehezen számolok ugyan de megy. Szerintem csak meg tudnád tanulni. Vagy olyan munka kell ahol nincsenek számok.
2020. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan olyan munkát keress ahol nem kell számolni amiket itt felsorosz futár, buszsofőr stb. No pont ne ilyeneket....

Nem kell minden gyarban számolni sőt a legtöbb helyen biztos, hogy nem kell csak állsz es csinálod a dolgod.

Menj ki külföldre gyümölcsöt szedni vagy istállót takarítani.

Elmehetsz mosogatni takarítani vagy pékségbe kisegítőnek. Árufeltöltő sem kell, hogy olyan sokat számoljon. Az éjszakai őrről nem is beszélve. Dolgozhatsz benzinkúton a mezőgazdaságban és még mas ezer meg ezer helyen ahol lehetsz akár analfabéta is.

Szóval ne a kifogásokat keresd itt hanem keress egy értelmes munkát a szellemi képességeidnek megfelelően...

2020. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!