Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megszereztem egy nagyon híres...

Megszereztem egy nagyon híres ember telefonszámát akit nagyon szeretek. Nem olyan hogy pl. Nagy fero vagy majka, hanem szinte az elerhetetlen kategoria. Mit kezdjek vele szerintetek? Ha felhivom nem cserel szamot? Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Ha tényleg annyira szereted, tiszteld is annyira, hogy nem zaklatod telefonon.
2014. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem biztos,hogy felvenné.Kíváncsi vagyok ki lehet az.
2014. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nem azt csinalnam h ejjel nappal hivogatnam hanem egyszer egy normalis idopontban fekhivnam es elmondanam h mennyire birom fel percben.
2014. okt. 14. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Pákó:D
2014. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt írod,hogy nagyon híres,gyanítom,hogy nem egy ember zaklatja/zaklatta hasonló hívásokkal.Szóval lehet,olyan mint én is vagyok a privát és az ismeretlen számokat nem veszem fel.Akkor meg esélyed sincs.
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi a "normális időpont", de neki nem az!
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem reggel fel ot, meg este fel 1 hanem pl delutan 4 vagy este 7
2014. okt. 14. 21:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
El tetszett felejteni, hogy egy nagyon-nagyon-nagyon híres embernek nem egészen ugyanazok a napi teendői, nem ugyanaz az időbeosztása, mint egy tini-diáklánynak! Lehet, hogy délután négykor "kapkodva" készül arra, hogy "este" hétkor híres maradjon...
2014. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy híres ember nem hinném,hogy felvenne egy ismeretlen számot :D

Honnan tudod,hogy neki az alkalmas időpont? Lehet fellép,vacsorázik,rendezvényen,fotozáson vagy miegyeben van..


Én nem cseszegetném,max küldenék neki egy sms-t azt szerintem megnézi és lehet válaszol rá vagy ő hív vissza..

2014. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha Akos az,akkor egyaltalan ne hivd:-)))
2014. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!