Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden felnőtt érez olyat...

Minden felnőtt érez olyat hogy ő csak egy felnőttet játszó gyerek, vagy csak nem tudatosul mennyire máshogy gondolkodik réghez képest?

Figyelt kérdés
pl. ha korai tizenévesként látsz egy harmincast, azt gondolod ő mennyivel érettebb. egy "felnőtt" közben ő ugyanúgy nem tud nagyonsokmindent és lehet a gondolkodása is éretlen
2020. dec. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan "felnőttek", akik soha nem nőnek fel.

Akik ugyanúgy elvárják az irányítást, és nem veszik a kezükbe a sorsukat, nem vállalják fel a felelősséget az életükért.


Az, hogy ki mennyit tud, másodlagos. Vannak tizenévesek, akik egész lexikonokat tudnak kívülről, mégsem számítanak felnőttnek.

2020. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ezt olyan felnőttől hallottam állítani aki nagyon is önálló életet él, nem irányítják. igaz hogy "munkája"nak egy része videójátékokkal játszás pl. de saját vállalkozásában csinálja, autót vezet, nemrég gyereke született komoly felelősség van rajta és mégis. meglep
2020. dec. 16. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak arról van szó, hogy annak idején mindentudónak képzelte a felnőtteket, és elmaradt a katarzis. Benne is sok a kérdőjel és a bizonytalanság, mint mindenki másban.


Ettől függetlenül ő még lehet egy felelősen gondolkodó felnőtt - a kérdés ugye itt az, hogy milyennek gondolta a felnőtteket kisgyerekként.

2020. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félő igazság az hogy én a korosztálya vagyok, viszont nem is jutottam ennyire, ez a a gyerekes érzés mégis megmaradt.
2020. dec. 16. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 30/F vagyok, egyedül élek, jól élek, minden rendben van ilyen téren. Viszont nem tartom magam felnőttnek.


A felnőttek olyan furák. Olyan merevek, és komolykodók, és hidegek. Nem kedvelem őket. Én szeretem a derűt, a viccet, a bolondozást, a kényelmes ruhákat (macinaci és elnyűtt futócipő). Szeretek furcsa szinkronhangokat adni pirinyó állatoknak, pl bogaraknak, cicáknak stb. A felnőttek nem ilyenek, és nem is szeretném magam felvállalni előttük.

2020. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!