Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik mindent megtesznek a fiúk figyelméért?

Figyelt kérdés
Azok a fajták akik más lányokat bántanak/piszkálnak/húzznak le érte, ugranak minden szavukra a fiúknak, csak az hagyja el a szájukat hogy ők milyen alacsonyak, és hogy hozzájuk képest a fiúk mennyire magasak stb, és mindig a fiúk nyakán lógnak, elmondanak mindent nekik másokról, vagy hazudnak is hogy rájuk figyeljenek.

2020. dec. 17. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én igen csak megszállottnak tartom az ilyen lányokat. Teljesen bele vannak esve a srácba és mást nem is látnak...nem akarnak kiesni a srác kegyéből szóval csak némán bólogatnak és igazság szerint mindenkit ellenségnek látnak:D

Egy jó pszichológus nem ártana

2020. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Gusztustalan rib.ok, akiket amúgy leszarnának a pasik, és kénytelenek így felhívni magukra a figyelmet. Én is ismerek ilyen csajt, hányok tőle. Ja, és nincs önbizalmuk se, amiatt ilyenek.
2020. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lennének kénytelenek a pasik rá?
2020. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Komlexusosok. Terápiára kéne menniük.
2020. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmasok
2020. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus ribik.
2020. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom őket, mert ők azok, akiket a legjobban kihasználnak a férfiak.

Az ilyen nők véleményem szerint nem képesek elfogadni önmagukat, és a saját női mivoltukat sem.

Persze baromi idegesítő tipikus férfi baromságokat hallani egy nő szájából, de valamennyire megértem őket; a világ keményen dolgozik azon, hogy ebbe a mentalitásba agymossa a nőket.

2020. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig a viselkedés hátterében van a probléma, vagy a családban, vagy előző iskolában, ismerősökkel, stb stb. Nem kapott elég figyelmet, nem volt elég sikerélménye, ami által ki tudott volna építeni egy normális énképet, nem érzi magát elég jónak, vagy éppen pont úgy védekezik a gyengesége ellen hogy túl jónak érzi magát, ha meg tudja szerezni a helyes fiút magának, akkor mindneki meglátja majd hogy ő nem is olyan semmirekellő, mint ahogy az ő érzi, ha ilyenkor a fiú másra is fogyel, az csak még jobban fáj, satöbbi.

Nem pofázok többet

2020. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm nagyon gondoskodó volt, mindent megtett, hogy felfigyeljek rá, amit igyekeztem is megadni neki. Egyszer összevesztünk valami apróságon és nem voltam hajlandó engedni az igazamból. Pánikrohamot kapott. Nagyon ijesztő volt - hiába beszéltem hozzá, csak ült és nem szólalt meg és értelmetlen szavakat motyogott. Már majdnem mentőt hívtam, de aztán azt javasolta, menjünk haza és pihenjünk.


Fél év múlva megnéztük a kedvenc darabját, amit ő már korábban látott. Volt egy kísértetiesen hasonló jelenet, amikor a női főszereplő úgy érte el, hogy a férje teljesítse az akaratát, hogy pánikrohamot színlelt. Akkor már kezdett derengeni, mi folyik itt. Az exem második pánikrohamánál azonnal a mentők telefonszámát hívtam, mire ő azonnal felpattant, kikapta a telefont a kezemből és teljesen meggyógyult. Szakítottam.


Sajnos a gondoskodás, ha nagyon mély önutálattal párosul, akkor torz személyiséget eredményez. Nagyon veszélyes ilyen emberrel hosszútávú kapcsolatot kialakítani, mert bármennyire szereted, nem fogod tudni megmenteni. El kell engedni.

2020. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!