Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy jól jött...

Más is van úgy, hogy jól jött a vírushelyzet a karácsonyi otthonmaradásra?

Figyelt kérdés

Évek óta arra vágyok, hogy legyen egy karácsony mikor nem kell ide-oda menni, hanem végig itthon tudunk lenni. Nagyon sajnálatos, hogy ilyen okból kifolyólag jött össze, de én most akkor is, annyira örülök, hogy végre a vírushelyzetre hivatkozva nem kell menni sehova.

Nem is lenne bajom a családi összejövetelekkel, ha nem egymás hegyén-hátán lennének, hanem a két ünnep között, kényelmesen. De hogy 24-én még főzni, persze már legalább második, harmadik napja, este szenteste, másnap délre már menni, estig ott lenni, következő nap megint délre már menni, estig megint ott lenni...Csupa kapkodás, rohanás mindig az egész...Na meg persze még az ajándékokat is be kell csomagolni vagy már a főzés előtt, vagy karácsonyi menetelek előtt délelőtt...



2020. dec. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Tenyleg nagyon jo, osszeulne a család, aztan valaki rank hivja a rendorseget, es megbuntetnek tobb szazezerre. Nekem nem tetszik. :D
2020. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a család fontosabb, hogy együtt legyen, mint az hogy milyen ételek vannak.

Amit tudunk elkészítünk előre meg elosszuk, hogy ki mit csinál.

Szóval nekem nagyon nem jó, mert a 10 főbe nem férünk bele, még a duplájába se. :(

2020. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Te csinálod magadnak a munkát!

Eddig mindig mondtam a páromnak, hogy jó lenne egyszer ha végig itthon lehetnénk, de most, hogy tényleg így lesz kicsit sajnálom.

Nálunk tök egyszerű kaja szokott lenni, az előkészület kb fél óra, a többit a sütő csinálja, sütni előtte szoktam (de ez sem nagy dolog nekem, minden héten sütök valamit egyébként is), ajándékok már be vannak csomagolva, műfenyőnk van, 22én szoktuk felállítani. Idén a kajával sem kell "bajlódni", rendeltem

2020. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hasonlóan érzek én is, mint a kérdező. Most nyugisabb lesz a karácsony, hogy csak otthon leszünk. Bár eddig se volt "nyugtalan", de ajándékot venni, csomagolni, utazni egyik nap egyik nagyszülőkhöz, másik nap másikhoz, az kicsit fárasztóbb volt. Szeretem a karácsonyt, így is, úgy is, de most értékelni fogom azt, hogy csendesebb, otthonülősebb lesz.
2020. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!