Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyerekről ?

Figyelt kérdés

[link]

Hány éves lehet szerintetek ?

Ennyire el lenne kényeztetetve ?

Kérlek csak azok válaszoljanak akik végig is nézték a videót vagy legalább értelmes konklúziót képesek levenni belőle .



#internet #gyerek #YouTube #pénz #kor #Elékényeztetett
2020. dec. 19. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Comments are turned off."
2020. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Meleg.
2020. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig mert az időm drágább annál hogy ilyenre pazaroljam.

A gyerek egy tucat sznob jelenség, a korosztályában sok ilyet látni.

2020. dec. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha az én kölköm lenne ütném, amíg vagy ember nem lessz belőle, vagy ... :-D
2020. dec. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A gyerek legnagyobb hibája, hogy gyerek. És mint általában minden gyerek, ő

is kringé.


Valószínűleg 14 éves a mutált hangja, és a testalkata alapján.


Az hogy elkényeztetett nem megmondható pontosan.

2020. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még a stílusa nem is annyira zavar, az viszont igen, hogy lesüt róla, hogy pénzes szülők gyereke, és erre rohadtul fel is vág. Azt ne mondja nekem senki, hogy saját maga kereste meg a zsetont (imac + szerintem még egy pc is van a háttérbe a monitor alatt, a gucci felsőt meg hagyjuk is...), meg azt se, hogy nem lehet úgy videókat készíteni, hogy ezek - a videók szempontjából fölösleges státusszimbólumok - ne látszanak. Ergo, ha nem saját keresetből vette, és ebben a korban nyilván nem, ez bizony elkényeztetés. A tartalmakat nem nézem, de a videócímek mind a rongyrázásról árulkodnak. Ez jobban zavar, mint a stílusa, amiből egyébként hiányolok egy izmosabb flegmázást - de így ez a része minimális pozitívumot is jelent :)
2020. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:
59%
Na ez sem fog a krumpliföldeken kapálni...
2020. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
inkabb ennyire unatkozik? De ez is nepszeru manasag szoval mi is a kerdes? Miert szamit hogy hanyeves vagy hogy mennyire kenyesztettek masok annyai?
2020. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek inkább elkényesztetett középosztálybeli szülők gyereke. Gazdagnak nem mondanám, drk sapka, régi imac... Az ilyeneket utálom. Többnek akar tűnni, mint ami, ilyen hülyeségekkel, hogy vesz egy 50ezres zoknit, és akkor mehet a youtube unboxingolás :D
2020. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ

9 - es : az az iMac egyébként 2019-es nem is alap modell ami szerintem nem régi . ( onnan gondolom hogy volt róla videója , igen sok videóját megnéztem , bár én is hasonló képpen érzek mint ahogy a kommentelők többsége )


Jöhetnek még válaszok .

2020. dec. 19. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!