Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Garázsmenet nevű podcast...

Garázsmenet nevű podcast csatornáról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 21. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Változó.

A srác az nagyon okos, de a csaj túlbuzgó és nekem olyan érzésem van, mintha elnyomná a másikat.

A vendégeknél meg nagyon széles a paletta, rengeteg érdekes személyt meginterjúvoltak, de a másik fele meg baromi unalmas volt. Számomra egy Puzsér vagy Peller Annás interjú labdába se rúghat egy Marissal vagy egy Csengével. És nem azért, mert lenézem őket, hanem merr a csajszi és a vendégei is ugyan azon a platfromon mozognak és nagyjából ugyan olyan idősek. Míg az "egyéb" hírességeknek sokkal másabb a tapasztalata, nem érzem azt a Youtuber görcsöt rajtuk.

2020. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Elég gagyi.
2020. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Hiánypótló.
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az interjúztatók nem szimpatikusak, és nem profik. Mármint nem az, hogy nem tanultak vagy ilyesmi, hanem egyszerűen olyan érzésem van, hogy nem illenek oda.


Néztem néhány adásukat, de hiába kedveltem a vendéget, valahogy irritált a két műsorvezető stílusa.

2020. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen amatőr, de rossz értelemben. A Puzsérosat hallgattam és pont meg is jegyezten magamban, hogy manapság tényleg csak egy fölös lakás (helyszín), kamera/telefon meg mikrofon kell ahhoz, hogy ilyeneket készítsen az ember. A tehetség vagy alkalmasság halovány szikrája sem szükséges. Pedig ezt lehetne érdekfeszítően is csinálni. A műsorvezetők részéről nem láttam a hozzáadott értéket, hogy miért ők, miért nem bárki más az utcáról ül ott.
2020. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen nem lenne rossz, de engem borzasztoan zavar, hogy mennyire nem tudnak beszelni, foleg a srac. Nem azzal van a baj, ha mondjuk neha csak az angol kifejezes jut eszebe, de minden 3. szava elott fel perceket gondolkodik, es vegul csak egy tok magyartalan mondatot sikerul osszeraknia.
2020. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon unalmas és amatőr műsor. A helyszínük és az eszközeik nem túl jók, sokszor rossz a kép- és főleg a hangminőség. Nagyon irritálnak a műsorvezetők, a srác lassan, artikulálatlanul pampog valamit állandóan, amitől nagyon okosnak képzeli magát, tipikusan az a sztereotipikus meg nem értett bölcsész, aki majd megmondja a tutit. A csaj magyarul alig tud beszélni, mindig nyomatja az angol kifejezéseket (azt hiszi, gondolom így jártasabb a témákban és menőbb), hozzá sem tud szólni a témákhoz, nincs ott fejben. Én próbáltam esélyt adni nekik, de egyszerűen annyira felkészületlenek és nagyképűek a semmire, hogy az már fáj. Megnéztem azokat az adásokat is, amikben csak ketten vannak és őszintén nem értem, hogy az emberek mit szeretnek abban, hogy két átlagos, elkényeztetett, önmagukat menőnek gondoló fiatal nulla élettapasztalattal filozofál random témákról. Nekem egyszerűen olyan érzésem van, mintha egy kocsmai beszélgetést hallgatnék.A kritikát teljesen mellőzik, sosem ismernék be, hogy nincs igazuk.
2021. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
A hetedik válaszolónak, Martint egyáltalán nem tudnád besorolni egy sztereotípiába se, amíg fiatalabb volt TALÁN lehetett rá mondani hogy igen ő a tipikus bölcsész meg nem értett edgy gyerek, de még akkor sem, aki igazán ismeri megtudja mondani hogy Martin érdekes, kedves és egy törődő ember, ami az egész garázsmenetben volt az csak a felszíne volt Martinnak, Dóri és Martin nem illettek egy podcast-ba, mert amíg Martin logikusabb, érett, addig Dóri naívabb és sokkal hiperaktívabb.
dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!