Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki tènyleg...

Szerintetek ha valaki tènyleg akarja akkor mennyi idő után tudja felèpíteni az önbizalmát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy nehéz kérdés.

Hát,szerintem nem 2 nap alatt,ez biztos.

De valaki 2 hét alatt felépíti az önbizalmát,valaki pedig csak több hónap alatt.

Egyénfüggő.

2020. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Semennyi, ez eleve hibás megközelítés, az önbizalom nem általános dolog, hanem adott valamihez kapcsolódik. Pl. ha jó vagy autószerelésben, de nem vagy jó a fára mászásban, akkor van egy csomó önbizalmad az autószereléssel kapcsolatban, és jóval kevesebb a fára mászással kapcsolatban.


Ebből következik a megoldás is: Tanulás és gyakorlás. Abban van önbizalmad, amiben jó vagy, és nem érhetnek meglepetések.

2020. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 év.
2020. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
valaki meg soha. tapasztalatból tudom.
2020. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fél év volt, de nagy munkám volt benne. Aztán el is felejtettem, hogy fenn tartani is munka és most megint nincs.:D
2020. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig pár év alatt megvan. Már ha úgy akarod felépíteni, hogy önfenntartóvá váljon. És mindenképpen profi segítséggel kell csinálni, mert ha magadat próbálod csak kihúzni a fülednél fogva, úgy nincs külső nézőpont és tárgyilagos visszacsatolás a melóban. Az önbizalmat - a közvélekedéssel ellentétben - nem a kinézeted vagy a teljesítményed alapozza meg, hanem a szüleid, gyerekkorodban. Ha ezt nem tették meg, válhatsz világklasszissá bármiben, magadat mindig kevésnek fogod érezni. Ezen csak a vezetett önismereti munka segít.
2020. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!