Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viselsz a közterületen maszkot?

Viselsz a közterületen maszkot?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. dec. 23. 09:40
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
79 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert itt nem kell.
2020. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Csak ott ahol megbüntethetnek. Külvárosban nincs rendőr, pedig elvileg itt is kéne zéró emberrel az utcán. :/
2020. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha sokan vannak, mert kötelező a városban, és nem akarok még egy plusz adót fizetni. Nyilván amikor hajnalban megyek melóba az üres utcán, nem hordom. Az egész egy idióta látszatintézkedés szerintem.
2020. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem hordom, de a zsebemben van hogyha rendőrt látok gyorsan felkapom.
2020. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Én igen, de csak mert praktikusabb nekem így. Gyalog járok boltba ami nincs túl messze, de sapkát, fülhallgatót és szemüveget is hordok. Ezért egyszerűbb még itthon felvenni mint a bolt ajtajában szerencsétlenkedni ezekkel. Persze néha van hogy letolom az államra kint, és ha nem lenne mondjuk csak fülhallgató rajtam, akkor biztos nem venném fel mert ahol élek nem kötelező közterületen. De egyébként sok emberen látom kint is.
2020. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mert itt kötelező és a szomszédom meg is büntették azért, mert nem hordott
2020. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Kellene, de nem hordok. A kötött nyakmelegítőmet húzom fel a számra, ha meg városrendészetist vagy rendőrt látok, akkor az orromra is felhúzom.


Ha az ember nem kap friss levegőt, friss oxigént, na, akkor lesz beteg.

2020. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert nem kell. Hülye leszek a biciklin maszkozni, épp elég levegőt venni, ha 40-nel száguldozik az ember.
2020. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Budapesti vagyok.

A kerületemben kötelező, de nem tartom praktikusnak egyesével utánanézni, hogy a másik 22 közül hol kötelező és hol nem.

Így hordom, de inkább a textilt, a KN95 kicsit fullaszt, legalábbis diszkomfortérzést ad.

Amíg nem volt kötelező a szabadban, addig is rajtam maradt átszállásoknál, mert felesleges macerának éreztem levenni, felvenni...



Amúgy tömegnyomorközlekedésen és boltokban maradhatna végig, fene akarja elkapni a náthát és az influenzát.

2020. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Most itthon vagyok Szegeden az ünnepekre, viselem, mert itt mindenhol muszáj. Amúgy meg nem szoktam ott, ahol nem az.
2020. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!