Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le azt hogy nem...

Hogy küzdjem le azt hogy nem merek odamenni és megszóllitani nekem tetsző lányokat? 17/F

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy egyböl pörög az agyam és azt gondolom abban a pillanatban, hogy az életem múlik rajta. Aztán nem merek odamenni.

A másik, hogy szerintem úgysem tetszenék neki és kevés vagyok ahhoz, hogy velem járjon egy szép csaj. Pedig azt mondják jóképű vagyok. Szerintem nem.



2020. dec. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én dettó ugyanez vagyok. Én is egy rakás esélyt szalasztottam el, pedig ki tudja mi lehetett volna. Azt mondják az a titka hogy ne úgy tekints rá mint potenciális párodra, hanem mint egy random emberre, mondjuk mint ha valakit megszólítanál az utcán hogy mennyi az idő vagy ilyesmi. Mondjuk ez nálam nem vált be, de másnak még hasznos lehet.
2020. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél olyan hozzáállású h szimplán kiváncsi vagy. Mentes minden elvárástól. Legyél a pillanatban és tedd meg. Mint amikor ajándékot bontasz. Nem tudsz tervezni vele se pozitivat se negativat amig nem ismered.
2020. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha igazán akarod, akkor ne kifogásokat gyártasz, hanem odamész a lányhoz.
2020. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem kifogás ez az igazság. Mi értelme, ha úgyse tetszek neki?
2020. dec. 24. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arrra hogy nincs semmi tétje.Viszont több esélyed van ha odamész és beszélgetsz velünk mintha hozzájuk sem szólnál.
2021. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!