Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki boldog kozuletek, hogyan...

Aki boldog kozuletek, hogyan tudna megfogalmazni, mitol boldog az elete?

Figyelt kérdés

Es milyen tanacsot tudna adni masoknak ilyen teren?

Lehet akar “elcsepelt”, barmi amitol ti boldognak erzitek az eleteteket. Vagy hogy mit kerultok ennek erdekeben. Sajat tapasztalat erdekelne :)



2020. dec. 26. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Ertekelem azt, amim van.

Igyekszem meglatni a pozitivumot mindenben es mindenkiben.

Nincs kulonosebben szuksegem senkire, hogy boldog legyek, sajat magam is elvagyok, ha jon a szerelem az jo, ha nem, ugy is jo.

Kemenyen dolgozok, es azt csinalom, amit szeretek.

Egeszsegesen elek, Rendszeresen sportolok, megvalogatom miket eszem, rendet tartok magam korul.

2020. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem több dolog miatt.

1. Nem érdekel más emberek mit gondolnak rólam. Így olyan a hajam, ruhám stb ami nekem jó.

2.sokat utazok, és mindenhol nagyon kedvesek az emberek, kinyílik olyankor a világ, új dolgokat ismerek meg és az mindig inspirál.

3.nagyon jó a közösség ott ahol tanulok.

2020. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez az élethez való hozzáállás kérdése is. Vannak emberek akik sokkal jobb körülmények között boldogtalanabbak, mint mások szerényebb körülmények között (nem csak anyagi szempontból értem). Szerintem mindenkinek magának kell meglátnia a boldogságot. Én úgy érzem magam boldognak, hogy ezt tudlajdonképpen semmi nem indokolja. Egyszerűen csak örülök a létezésemnek és, hogy lehetőségem van megtapasztalni az életet örömeit buktatóit (még ha sokszor nehéz is). Lehet, hogy ez szentimentálisan hangzik de én így érzem és remélem nem vagyok ezzel egyedül.
2020. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Nincs konkrét oka.

Boldognak érzem magam, amikor hangosan énekelek miközben magamban táncikálok (aztán lehet a szomszédaim nem, mert pokoli hangom van, de sose szóltak rám). Boldognak érzem magam, amikor a munkámat végzem, mert szeretem. Elégedett vagyok, amikor szépen kidíszítem csak úgy a mézeskalácsokat. Boldog vagyok, amikor reggel egy tejeskávéval ülök a kanapén elmélázva, miközben rám süt a nap. Visítok a boldogságtól, amikor a kedvenc íróimtól új könyv jelenik meg és végre az én kezemben van.

Persze nekem is vannak rosszabb pillanataim, de ezeken viszonylag gyorsan túllépek és nem is nézek vissza.

2020. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lelki nyugalmam van. Stabil párkapcsolatom, mind a ketten fejlődünk szakmailag, haladunk a céljaink felé, és végre érezzük azt, hogy kezd beérni a sok befektetett munka, véget érni a nyűglődés.
2020. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem keresem a boldogságot kényszeresen, a jelent nézem, s bárhogy is alakul, elfogadom.
2021. jan. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Én kapcsolatfüggőkènt csak akkor vagyok boldog, ha van vki akivel megélhetem az életet, es az nekem kalandokat izgalmakat jelent.

Szoval akivel unalmas lenne azzal nem.

Általában extrovertek is a barátaim akik körül rendesen zajlik is minden.

Alap dolgokhoz is, pl egy sima otthon edzéshez, vagy rendes étkezéshez is csak ez ad motiváciot. Egyedül csak magam miatt képtelen vagyok ilyenekre ha nincs mögötte olyan legalabb, hogy találkozom a barátaimmal.

Ha rajzolok is pl de ugy sem látja seni ugy az sem megy.

Munkám is mindig ugy van, hogy mellette a szabadidőn is hangsuly van. Olyan élet pl, hogy hogy dolgozom aztan otthon főzes vacsi fürdés alvás, az garantáltan kicsinál pszichésen. Nem mértem ugyan még le hogy mennyi idő múlva azaz meddig birnék egy ilyet.

2021. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Krisztusra bízom az életem, ő vezet és tart meg engem. Azóta vagyok igazán boldog! :)
2021. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Próbálok minden nap csinálni legalább egy olyan dolgot, ami boldoggá tesz és szeretem csinálni.

Ilyen számomra az írás,a rajzolás vagy csak annyi, hogy random odamegyek a szüleimhez és megölelem őket, huzamosabb ideig, vagy kibököm egy random pillanatban nekik, hogy szeretlek és viszont mondják. Vagy játszom egyeta kutyusommal:)

Sosem leszek teljesen elégedett az életemmel,mert eléggé maximalista vagyok, de amit tudok, azt elkövetem azért, hogy boldogabb, teljesebb életet éljek. Főleg most..egy csomó depresszív esemény vesz körbe minket, ráadásul gimisként akármilyen könnyű otthon tanulni, kezdek nagyon befordulni. Ez pedig nem jó. Ezért próbálom értékelni az apró örömöket is! Mindig.

Ha pedig nagyon szomorúnak érzem magam, akkor sírok, mert ez természetes és utána jól kipanaszolom magam a barátaimnak vagy a szüleimnek, esetleg a kutyámnak:D

Próbáld minél többet tenni azt, ami boldoggá tesz.

17

2021. jan. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!