Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy kísérlethez...

Mit szólnátok egy kísérlethez a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés

Napok óta ezen gondolkodom.


Alapvetően arra lennék kíváncsi, hogy a tömegek bölcsessége működik-e, vagy sem.

Ha nem akkor nem, de ha működik, akkor a gyakorikérdések.hu például egy elég hatékony eszköz lenne arra, hogy bizonyos dolgokat, önmagunknál nagyobb pontossággal tudjunk megsaccolni, megközelíteni.


De akkor már legyen valami aktuális és vagy hasznos,

mint például amit most kb. mindannyian tudni akarunk, hogy mikor lesz vége a pandémiának.


Tehát, ha benne vagy írj egy évet és egy hónapot, azzal kapcsolatban, hogy konkrétan szerinted, melyik év, hányadik hónapján lesz vége a járványhelyzetnek.

Aztán bizonyos mennyiségű tippből átlagot vonunk.

Mondani sem kell, hogy minél több a tipp, annál pontosabbak vagyunk = sok kell és, hogy tűpontos válaszunk nem lesz, de elvileg pontosabb, mint gondolnánk.

Vagy kiderül vagy nem...


Hátha legalább valamit támpontot tud adni, akár egy morzsányit is.


Mindenképp írjatok, ha valami nem tiszta.



2020. dec. 26. 21:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Egy próbát megér. Szerintem érdekes lehet. Csak valószínűleg úgy is egymásnak ugornának az emberek, mint ahogy bármelyik kategóriában szokták. De ettől még tesztnek jó lenne egy ilyen "kérdés".
2020. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

2O2O május


nem rossz terv, de ehhez az is kell hogy ne szidják vagy lepontozgassák egymást az emberek, hanem leírják a véleményüket aztán jólvan

2020. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
nem lesz vége a járványnak. Ahogy sem az influenza, sem a pestit nem tűnik el.. max lesz ellene védőoltás, visszaszorítjuk.. de ott marad velünk míg van ember a bolygón
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon vagy a világban?
2020. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Kr. u. 18,463,719 májusában lesz vége a járványnak szerintem.
2020. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
2040.11.
2020. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
2022.06.01.
2020. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

"konkrétan szerinted, melyik év, hányadik hónapján lesz vége a járványhelyzetnek"


Ezt pontosítsd. A hazai helyzetre gondolsz? Szerintem az iskolák visszaállnak jelenléti oktatásra január 11-n, viszont mire az összes intézkedés, tehát maszkivelés, boltok zárási időpontja, stb. visszaáll a régi rendre, az legkorábban nyár környékén lehet, a nyári lazításokkal egy időben. Tehát erre azt mondom, július 1.

2020. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

:D:D Tehát igen, ezt valóban kihagytam, elsősorban a világra gondoltam, mert akkor abba mindenki benne van.

De így bele gondolva kettő legyet is leüthetünk.


Szóval szerintem így könnyebben számon lehet tartani:


MO-n: 2022.07


Világban: 2025.12


Aki meg verset ír :D abból elég nehéz átlagot számolni

2020. dec. 26. 22:38
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon 2021 szeptembert jósolom.

A világban 2023 májust.

2020. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!