Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fognak kiábrándulni az...

Nem fognak kiábrándulni az emberek?

Figyelt kérdés
Röviden, volt 2-3 évnyi olyan időszakom érettségi után, amikor otthon “ültem”, szinte csak otthon, a ház körüli munkákban segítettem be. Bizonyos részeire nem vagyok büszke, mert tényleg volt olyan is, amikor semmittevéssel tengettem az értékes napjaimat. “Tanuló pénz” volt, mert leszoktatott a túlzó netezésről, viszont abban az időben ismertem ki magam, azt tanulhatom az egyetemen, amit szeretek. Szóba nem került ez még sehol, de félek attól, hogy ezért majd megvetnek, kiábrándulnak belőlem, a múltam miatt. Igen, nyilván nem vágyok rá büszke. 23/f
2020. dec. 27. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. semmi. Nem szép az önéletrajzban, de mondd azt, hogy beteg voltál, nem tudtad mit csinálj, mit tanulj és kész.
2020. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy vannak olyan karrieristák, akik emiatt elutasítanának, de azokért amúgy sem kár. Az átlagember nem törődik ezzel.
2020. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként társkeresés, vagy munkahelykeresés szempontjából kérdezed?


#2 vagyok

2020. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 2-3 évnyi afk-időszak miatt? Hát, annak akkor úgy kell. Nekem is volt egy kis üresjáratom, hát aztán? Az számít csak mi van most.
2020. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Te gondolatolvasó vagy. Társkeresés szempontjából is fontos kérdés, igen. Amúgy kisebb munkákat végeztem csak, éjjeli őrködés, stb. Tanári szakos vagyok amúgy.
2020. dec. 27. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt sajnos suli után egy ilyen időszakom, konrétan senkivel sem tartottam a kapcsolatot, csak otthon voltam és heti 1x a pszichológusomnál, depresszióval küzdöttem. Nem vagyok rá én sem büszke, ezért nem is beszélek róla. Az önéletrajzomban azt az időszakot egy olyan képzéssel fedtem el, amit valójában később csináltam, munka mellett. Mivel abban a szakmában nem fogok soha dolgozni, így kb.senkit sem érdekel valójában mikor kaptam kézhez a bizonyítványt, de még sem üres az a 2 évem. Van egy két ismerősöm, aki tudja mi történt és miért voltam felszívódva, az új ismerőseimnek pedig sosem mesélek arról az időszakról.
2020. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!