Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál arra, ha egy...

Hogyan reagálnál arra, ha egy ellenséged meghalna? Miért?

Figyelt kérdés

Megbocsátanál neki valaha is?

Vagy átkoznád még a halála után is?



2020. dec. 28. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Nagyon megsiratnám akkor is, ha az ellenségem volt, nagyon sajnálnám, hogy nem voltunk jóban soha.
Kicsit sajnálnám, szomorú lennék.
Teljesen közömbös lenne, nem foglalkoznék vele.
Kicsit örülnék neki, de bűntudatom lenne emiatt.
Örülnék neki. :D Most megkapta a magáét!
A létező legnagyobb öröm volna számomra, ordítanék a boldogságtól!!!
Dührohamot kapnék amiatt, hogy nem én ölhettem meg.
Kicsit idegesítene, hogy nem volt időm bosszút állni, de nem érdekelne különösebben.
Sok féle érzésem támadna a dolog miatt. Hol örülnék, hol bánkódnék.
Aggódnék, hogy nehogy a Mennyországba kerüljön az a... -.-
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincsenek ellenségeim, sosem voltak. Tehát, ha valaki kiérdemelné azt, hogy az "ellenségem", akkor örülnék neki.
2020. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék.
2020. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nincsenek ellenségeim. Vannak emberek akiket nem kedvelek, de már kinőttem az óvodából, és se katona se szuperhős nem vagyok, hogy ellenségeim legyenek.
2020. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Táncolnék a sírján
2020. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem örülnék, de elégedettséggel töltene el.
2020. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg a cél az egész emberiség elpusztítása, így bárki is hal meg, annak örülni kell, függetlenül attól, hogy barát vagy ellenség.
2020. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekelne, nem hatna meg de öröm táncot járni sem fogok.
2020. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazi ellenségnek azt tekintem, aki már az életemet, vagy a családtagjaim életét komolyan veszélyeztette. Ilyenből eleve nincsen sok, de ha még élve újra összefutok bármelyikkel, akkor sem ijedek meg tőlük. Ha valamelyikük előbb hal meg, mint én, akkor elkönyvelem, hogy eggyel kevesebb olyan ember van, aki veszélyes rám és a családomra nézve. Sem öröm, sem bánat, hanem praktikum kérdése.

Azt mondom, hogy nem félni kell az ilyen emberektől, és várni, hogy esetleg mikor halnak meg, hanem szembeszállni velük. Ha meghalnak, akkor meg már minek foglalkozni velük, nem érnek egy fabatkát sem.

2020. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kimondott ellenségeim nem hiszem, hogy lennének, maximum emberek, akikkel kölcsönösen nem kedveljük egymást, ezért kerüljük a másik társaságát, ha tehetjük. Valószínűleg ők a "kicsit sajnálnám, szomorú lennék" kategóriába esnének. Egyedül a gimis tesitanárom (viccen kívül) az, akire konkrét utálattal vagyok képes gondolni, szavak nincsenek rá, hogy mennyire szemét volt. A halálát nem kívánom, de nem is érintene meg.
2020. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!