Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lili Dizájn fényképes ajándéko...

Lili Dizájn fényképes ajándékos oldal? Mi a véleménye róla annak aki ismeri, rendelt már?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cég az. (Nem reklám.)


Egyedi terméket szeretnék amibe több nagy, neves cégnek is beletörött a bicskája vagy egyszerűen nem foglalkoztak velem mert egy kicsit jobban kellett volna figyelni a termék nyomtatásánál, vágásánál.

Volt olyan is, hogy tartós, élénk és éles nyomatot ígértek, és ezeknek a teljes ellentettje volt amit kézhez kaptam, használhatatlan pénzkidobás.


Ezután találtam őket, de most már tanulva az előzőekből előbb szívesen olvasnék véleményeket... főleg a textilnyomtatás része érdekelne.



2020. dec. 29. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek rendes honlapra se futja, azt én nem venném komolyan.
2020. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na meg persze csak nem biztonságos fizetési módok vannak, én nem vennék ott semmit.
2020. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A dizájnból a honlapra már nem jutott...

Nem tudhat többet, mint a többi ilyen hely.

2020. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szemüvegtörlőt csináltattam egyedi képpel, jó minőségű volt.

Ha a közelben laksz, szerintem élőben is megnézhetnél egy próbadarabot, tapasztalataim alapján korrekt, segítőkész ember csinálja. Facebookon van fent több termékről képük!

2020. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hupont? :D Az még létezik?

Rendelés Facebook oldalon?!


"Fizetési lehetőségek:

- átutalás

- rózsaszín csekk (ha nem tudsz utalni)

- postán borítékban (ha nem tudsz utalni)

- utánvétel"


Érted: POSTÁN BORÍTÉKBAN :D :D :D

Jó hogy nem már postagalambbal, vagy lovas futárral...


De a csúcspont ez a poszt a cigány párocskával:

[link]


Gyanítom, a tulajok is ők lehetnek, nulla cégadat, feketén megy az egész...

Hát aki ezektől mer rendelni bármit is, annak csak gratulálni tudok.

A honlapon sehol egy ÁSZF, vagy bármi, amit a törvény előír.

Teljesen törvénytelen az egész.

2020. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezeket nem lehet komolyan venni.
2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is lehetne Disneys, focicsapatos vagy akár autómárkás terméket készítenie. De tételezzük fel, hogy mindenhonnan megvásárolta a licenszet. :-)
2020. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megnéztétek.

Az a baj, hogy elsőre igényesebb oldalakat néztem ki rendes weblappal, szerkesztőfelülettel, cégadatokkal...tehát azokat a klasszik "hivatalos" oldalakat.

És ilyen volt az a hely is, ahonnan az ócska, igénytelen nyomtatású terméket kaptam. Facebookon persze csupa kiváló értékelést kapott... kultúráltan megírtam a negatív véleményem, kicsit később, amikor már újra néztem nem volt sehol, kitörölték!! (Hát ezért tudtak félrevezetni a véleményekkel...)

A másik ilyen oldal egyszer csak nem válaszolt. Utána meg (miután 2x rájuk írtam) kifogásokat gyártottak, hogy ne kelljen ezzel foglalkozniuk...


Úgyhogy a rendes honlap se garancia az igényes munkára.

Ezért inkább a személyes tapasztalatokra mennék rá.

2020. dec. 29. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

nekem egy nyomda tök szépen rányomottt valamit egy pólóra, észre se vettem, csak mikor x idő múlva odaadtam ajándékba, hogy totál nem középen volt! hordhatatlan volt.

tényleg sok a gagyi.

2020. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!