Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok fura? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Például a zenei ízlésemre elég sokan mondtak már, hogy furcsa zenéket hallgatok. Mondjuk 16 éves létemre egyáltalán nem hallgatok mai zenéket és egy bizonyos kialakult zenei stílusom sincsen. Pl. valaki csak rockot, vagy csak disco zenét hallgat de én rengeteg félét szeretek.


Például szeretem a rockot meg a punkot (Wizo, AC/DC, P.Mobil)


De például szeretem a '80-as évek beli szintipopot is (Kraftwerk, A-ha, GM49 későbbi korszaka)


Meg a reggae/ska-s stílust is nagyon birom (Madness, GM49, Fórum)


Meg szeretem a Supertrampot, KFT-t, Satöbbit, Tormát (utóbbi hármat főleg a hülye szövegük miatt)


Szóval egy olyan jellegzetes zenei stílusom nincs.


Azért is le szoktak furázni amilyen filmeket/sorozatokat nézek. Például a kedvenc filmem (nemtudom közületek ismeri-e valaki) a Jön a medve! szerintem baromi jó, de a családom nem nagyon értékeli az ilyenfajta humort. De a többi filmre amiket szoktam nézni (Az élet értelme, Brian élete, A hal neve Wanda) azokra is azt mondják hogy milyen fura. Meg amikor csak egyedül próbálok sorozatot nezni (Waczak szálló, Monty Python repülö cirkusza stb..)

Akkor is bejönnek es elkezdik mondani hogy én milyen fura vagyok hogy ez nekem tetszik.


Szerintetek is fura vagyok? Vagy furcsa az ízlésem?

16/L



2020. dec. 30. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy fura, és az ízlésed sem. A furának van egy negatív konnotációja, ezért nem használnám a te esetedben.


Egyedi, az igen.


Mit olvasol egyébként?

2020. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint milyen könyveket olvasok?
2020. dec. 30. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könyvekre céloztam.
2020. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy fura. Inkább egyedi.


Amúgy Kb. egy az ízlésünk. Régebben kicsit szégyelltem.Most , ha megkérdezi valaki , mit hallgatok, simán mondom , hogy most éppen a Kraftwerk-Autobahn száma szól a fülesemben, vagy a P.mobil-tól az Átlagember.Csak néznek, hogy miii? Úristen...

Én meg pont lesz"arom kinek mi a véleménye.Ezt szeretem.


Ja, és pont tegnap néztem meg a Brian életét :)

2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát leginkább Stephen Kinget szoktam olvasni, meg Rejtő Jenőt.



De jó ilyet olvasni, hogy vannak emberek akiknek hasonló az ízlése mint az enyém :))

2020. dec. 30. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért tartják furának, mert a korodbeliek közül viszonlyag kevesen ismerik és/vagy szeretik az általad leírtakat. Ettől még nem leszel fura, csak más az ízlésed. Nem kell velük foglalkozni.
2020. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A zenével kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de a filmeket illetően az ízlésedre a "furcsa" jelző helyett sokkal inkább a "kiváló" illik. :)


Ja, és Rejtő alapján minden bizonnyal igaz ez a könyvek tekintetében is.

2020. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
ACDC, kraftwerk és a python szerintem letett annyit az asztalra, hogy soha ne legyenek furák
2021. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!