Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szörnyen kishitűek a szüleim...

Szörnyen kishitűek a szüleim és folyamatosan visszahúznak?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mondogatnak, 1-1 célomra, hogy nem minden álom válhat valóra vagy pl friss a jogsim és hogy ne menjek Budapestre, mert ott úgyse tudok vezetni. (Pesten tanulok) Nagyon elegem van már ebből a mentalitásból! Hogy menjen el a fülem mellett az ilyen és ehhez hasonló destruktív gondolkodásmód?

2020. dec. 30. 18:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%

Szörnyen kishitűek a szüleim és folyamatosan visszahúznak?


Akkor "hú"-zz vissza te is nekik. Huuuuuu....

2020. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell csodálkozni, a magyarok minimum 90%-a ilyen!
2020. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Miből gondolod, hogy ez kishitűség lenne és nem reális gondolkodás? A világ nem úgy működött és még a sok idióta motivációs előadó pénzszerzési erőfeszítései ellenére sem úgy működik, hogy mindenre képes vagy ami kipattan a fejedből.


Mindenkinek vannak határai. Ha a te határaidon belüli célokra reagálnak így, akkor jogos, hogy ez nem tetszik. Ha viszont tisztában vannak a képességeid és olyanokat álmodsz, amikre még ha fejen állsz sem leszel képes, akkor csak reálisan gondolkodnak.


A pesten nem tudsz vezetni valószínűleg az első kategória, a többi nyilván kérdéses.

2020. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez két példa volt csak. Alapból mindenhez negatívan és kishitűen állnak hozzá, hogy áh nekünk ez hogy sikerülhetne már. Sosincs egy bátorító, motiváló szó, mindig csak ez..
2020. dec. 30. 18:26
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Hármas, nagyon remélem ezzel a gondolkodásmódoddal nem mérgezel senkit és messzire elkerülik a negatív aurádat!

Rengeteg mindent meglehet csinálni, ha képes vagy elhinni! Csak a saját életemből tucatnyi példát tudnék felsorolni!

2020. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

"Hogy menjen el a fülem mellett az ilyen és ehhez hasonló destruktív gondolkodásmód?"


Költözz el otthonról. Én is ezt tettem, a saját dolgommal és céljaimmal törődtem, ők meg távolról kénytelenek voltak végignézni. Azóta is leintek mindenkit, aki negatívan beleugat a dolgaimba a családi összejöveteleken. Felnőtt ember vagyok, ez már nem az ő dolguk és felelősségük.

2020. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
#5-ös, előbb tanulj meg szöveget értelmezni, gondold át, hogy a leírt szavak mit jelentenek, mielőtt személyes támadásként vennéd a kis törékeny lelkivilágod ellen és utána beszélhetünk erről.
2020. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha már abban a korban vagy, hogy vezethetsz, de még nem sikerült a szülőket megnevelni, akkor esélyesen a saját házad táján kéne keresgélni. Beszélni mikor tanítottad meg őket, 1-2 évvel ezelőtt?
2020. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én neveljem meg őket?
2020. dec. 30. 18:37
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván, mégis ki fogja? Bori néni? Főleg ha az ő szüleik már nem élnek.
2020. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!