Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a jó isten történik mostaná...

Mi a jó isten történik mostanában? Semmi jó nem történik az életben.

Figyelt kérdés

Nemrég halt meg tatám, rákban. Utána keresztapám lett rákos. Ő szerencsére kigyógyult belőle. Viszont pár napja kiderült, hogy édesanyám is rákos. Rosszindulatú, de még kezdeti stádium, így jókat mondanak az orvosok. Eddig pedig sose volt rákos megbetegedés a családban. Egyszerűen hihetetlen, szünet nélkül jönnek a rosszabbnál-rosszabb hírek, és mindig mikor azt hiszem, hogy ennél már úgyse jöhet rosszabb, mindig jön valami...

Kezdek már ebbe belefáradni. Mindenkivel történik valami, aki fontos nekem, és aki tényleg szeret engem. Történnek jó dolgok is az életemben, de ezek a rosszak méretekkel elnyomják az egészet. Ez a bizonytalanság, hogy állandóan azt várom, hogy mi lesz a következő rossz ami történni fog... Kikészít... Nem tudom, hogy ennek így mi értelme.



2020. dec. 31. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Üdv a felnőtt életben. Az egy-két generációval idősebb rokonaid kezdenek megöregedni, most vannak abban az életkorban, hogy előjönnek rajtuk mindenféle betegségek. Ez teljesen normális.
2020. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezt olyan rossz látni... Főleg, hogy nem mindig tudok segíteni :(
2020. dec. 31. 16:41
 3/4 Girlll3 ***** válasza:
71%
Hát, nekem már 5 évesen is ilyen volt.
2020. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána kéne nézni, hogy mi van a környéken, a földben. Már ha nem csak egy, hanem sok családban ugyanígy van felétek.
2021. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!