Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért történik mostanába ez...

Miért történik mostanába ez velem? Veletek nem szokott? Valami betegség lenne? HELP

Figyelt kérdés

Mostanaba ha felallok hirtelen elsotetul minden kicsit megszedulok es nem latok par mp-ig aztan minden jo

Amikor lefekszek aludni hiaba takarozok be ra a hideg fazok mintha kint lennek a hoba...

nincs kedvem semmihez egesznap vánnyadt vagyok...

Nem tudom miert van ez hisz en egy eleteros csaj vagyok/voltam

Mi tortenik velem??


2017. jún. 19. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugalom, semmi komoly! Alacsony a vérnyomásod, attól van az összes tüneted. A feleségemnek ugyanez volt. Mindig lassan, óvatosan állj fel, mert el is lehet ájulni ilyenkor! Méresd meg a vérnyomásod a háziorvossal, bár erre nincsen gyógyszer. Azt fogja javasolni, amit én: Ha szereted, igyál kávét, kólát, és sportolj valamit, ezektől emelkedik kicsit a vérnyomás.
2017. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, alacsony a vérnyomásod. Amikor felállsz, a fejedből a vér a testedbe zuhan, ezért nem látsz.

A hideg végtagok is a gyenge vérellátásra utalnak.

A mozgás segít, meg ahogy írták, pl. a kávé is.

2017. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!