Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok amik miatt letiltasz...

Mik azok amik miatt letiltasz valakit ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mi miatt tiltottál már le itt felhasználót?

2021. jan. 1. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert kaptam tőle privát üzenetet. Nem is értem, miért lehet itt üzengetni másoknak.
2021. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem szeretem ezen az oldalon a privát üzeneteket, főleg ha azok sértők számomra. Így ezen felhasználókat tiltom.
2021. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem szokásom, de pár napja mégis megtettem. Úgy ír állandóan, mintha nő lenne, de kiderül, hogy hapsi. Szerintem ez a leggázabb hozzáállás ezen az oldalon.
2021. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is le szoktam tiltani, aki privát üzeneteket ír. Szerintem is felháborító, hogy lehetőség van zaklatni az embereket. Miért nem lehet kikapcsolni? Főleg az ilyen mézesmackó féle kretének idegesítőek.
2021. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Privát üzenet. Nem ertem mi ertelme. Az oldal arra van, hogy nyíltan kerdezz es valaszolj. Ha még mellé bunko is az üzenet, akkor a moderátornak is jelentem. Amúgy régen eleve ki lehetett kapcsolni ezt a funkciót.
2021. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Én már tiltottam embereket, azért mert elmebeteg módon zaklattak.

Pl. a szépség és divat kategóriában válaszoltam kérdésre nőknek, hogy hol lehet xy fajta harisnyát venni, akkor elkezdtek zaklatni a semmiből lábfétises perverzek, meg akik harisnyákra izgulnak. Nem válaszoltam elsőre sem, aztán kaptam tőlük még több, még gyomorforgatóbb üzenetet. Aztán ugyanez megtörtént mikor olyan kérdésre válaszoltam, hogy hol lehet vásárolni x méretű fürdőruhát, melltartót. Na az ilyeneket kérdés nélkül tiltom.

2021. jan. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Szkeptikus negatív emberek. Épp eszű ember nem vevő rájuk semmiféle módon. Sehol sincs szükség rájuk,sose viszik semmire.
2021. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én még senkit nem tiltottam le.
2021. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Automatikusan tiltok minden privátot, mert ha társat keresek, akkor nem a gyakorira jövök - és minden egyéb kommunikációt meg lehet tárgyalni a nyilvánosság előtt, ha tisztességes a szándék.
2021. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer tiltottam valakit, folyamatosan irogatott, miközben én már lezártam a beszélgetést és el is köszöntem tőle, nagyon idegesített.
2021. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!