Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt a Tolvajkergetőkkel?

Mi történt a Tolvajkergetőkkel?

Figyelt kérdés

Valaki összefoglalná dióhéjban?

Annyit tudok, hogy 2010-es évek elejné nagyban működtek, 10.-es voltam akkor mindenki imádta nézni őket. Aztán megjelentek a bírósági videóik, onnantól elvesztem.


2021. jan. 1. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer állítólag összevertek egy biciklist, utána indult egy bírósági eljárás. Ezután szépen lassan abbamaradt.
2021. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tomcat meg már azóta Kanadában él.
2021. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Gondolj bele,volt amikor olyan embereket kaptak el akit nem kellet volna vagy is egy fontosabb embernek a haverját,ezt nem szabad.

Én hiszem azt hogy meg tudták volna állítani a bűnözés 80% át itthon,ha össze fognak az emberek határ a csillagos ég,de hát ugye akik mondhatni rendet, nyugalmat akar azt le kell csukni,még máshol simán le támassza az ember a bicigliét és be megy vásárolni nem lopják el neki,na de itthon ha le is zárod akkor is el lopják azt.

Milyen rossz hely is lenne Magyarország ha nem lopkodnának,de hát kell a bűnözés mert ha nincs nem tudják egyes embereket félelembe tartani.

2021. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Az van, hogy össze vertek egy tolvajt, amiért el lettek ítélve. Na már most Tomcatnek volt már egy felfüggesztett börtöne uszításért, amit e miatt le kell ülnie.

[link]

2021. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Istenem, már megint a sok jól értesült hülye osztja a baromságait... Persze, le kellett ülnie, mindenkit lecsuktak, te csak tudod.


Nem, Tomcat nincs börtönben, és semmiféle felfüggesztettet sem kell leülnie, mert az sem volt neki. Mutogatod itt ezt a körözést, mint debil gyerek a taknyos papírzsebkendőt, azt sem tudod, mi az. Kanadában van, politikai menedékjogot kapott. Itthon meg őrjöng a rendőrség, mert nem tudták elintézni hogy börtönbe kerüljön. Nézd meg a vlogját ahelyett, hogy itt hazudozol róla.

2021. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

4-es vagyok:


Azt nem állítottam, hogy börtönben van. Arra utaltam, hogy 2015 elején börtönre ítélték, 5 évre felfüggesztve.

[link]


Mivel a megverésre 2017 előtt került sor, és abban jogerősen elítélték, ezért azt a büntetést le kell ülnie. Ha jobban megnézed a a rendőrségi honlapot, láthatod, hogy bv bíró rendelte el a körözést.


A kanadai dolgairól meg annyit, hogy nagyon jó esti mesének. Azok után, hogy a Bombagyár tagjait "szánalmas szar" jelzővel illette, ki hisz még el neki bárkit? Kíváncsian várom, mi lesz a vége. Van olyan érzésem, hogy abból is egy méretes f.szerdő magyar hatóságok, és trollok nélkül is.

2021. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Á, te vagy az a vakvarjú, aki itt kérdésről kérdésre jár, és osztja a híreket Tomcatről, meg hogy mit csinált tíz, húsz, harminc évvel ezelőtt! Elég szánalmas életküldetés, de hát kinek mi jutott.


Nem, sajnálatodra Tomcatet nem ítélték felfüggesztett börtönbüntetésre uszításért. Érdekes, hogy napra pontosan követed az életét, de erről nem tudsz, pedig beszélt erről a vlogjában. Csak százezren nézték, de ne zavarjon! Ötven nap közmunkát kapott, nem felfüggesztett börtönt, egy 2008 körül írt blogposztért, ami az SZDSZ-es pártmunkás bírónő szerint megsértette a roma népet. Sajnálatukra nem állt oda vizesárkot kapargatni a kedvükért, hanem bemutatott, és elhúzott Kanadába. Még egy darabig körözik, aztán majd elévül. De te addig csak próbáld manipulálni azt a két-három embert, aki benéz ide, hátha elhiszik.


Protip: a Bombagyár blog már több mint tíz éve megszűnt. Ha ezzel akarod ellene hergelni a "tömeget", ne erőlködj: azt sem tudják, miről dadogsz.

2021. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Te jó ég!!!! Nem is tudtam, hogy diszociatív személyiségzavarban szenvedek! Nem életküldetés Tomcatet lejáratni, csak eddig nem tudtam róla! Eskü hétfőn felkeresek egy pszichiátert!


Az ítélet kérdésben valóban tévedtem. Másodfokon közmunkát kapott, amit Érpatakon töltött le OMZ-nél, de 11 nap kimaradt.


Az alap személyiségem üzeni, ezzel be is fejezte. Csak annyit teszek hozzá, hogy jelentéktelenebb írásai alapján jöttem rá, hogy mekkora hazudozó. A popcornt már megvettem, várom a következő nagy pofáraesést.

2021. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nahát, és még azt is tudod, hány napja volt hátra? Akkor miért hazudoztál összevissza? Vicces gyerek vagy.


Az meg szerintem TC-t hidegen hagyja, hogy valami kényszerképzetes noname senki minek tartja őt. Ezrek tisztelik, én is közéjük tartozom. Te meg csak álmodozz a "nagy pofáraesésekről". És szívből kívánom, hogy egyszer téged, vagy a gyerekedet kezdjék el úgy bacctatni, mint őt, mindenféle törvényt félresöpörve. Ne kezdjél el dadogni, hogy így a bíróság meg úgy a bíróság. Pontosan tudod, hogy mi történt.

2021. jan. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

tudod a kétpólusú világ és a szovjet diktatúra elve.

Magyarország sosem hajlott nyugat felé (most pláne nem fog) ezért (valszeg) felsőbb hatalmi kérésre iktatták ki a szervezetet azzal az indokkal mert féltették hogy esetleg valami jót tettek volna magyarország politikai életében, ezt akkoriban már orbánéknak nem szabadott hagyni.

Érdekes egyébként hogy valóban politikai menekültjogot kapott na de kitől, a nyugati kanadától, tehát ők ias úgy látják hogy ezek a vádak nem voltak helyén valók, inkább csak KONCEPCIÓS PEREK voltak.

Hidd el ha tényleg gond lett volna vele kanada már rég visszaküldte volna a magyar rendőrségnek.

2023. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!