Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történt a tolvajkergetőkkel?

Mi történt a tolvajkergetőkkel?

Figyelt kérdés
Nagyon eltűntek a közéletből. Valamit hallottam fél füllel, hogy állítólag a rendőrség is nemtetszését fejezte ki. Mi történt?
2016. aug. 13. 20:12
1 2
 1/14 EagleHUN ***** válasza:
2016. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Végre eltűntek ezek a rasszisták.
2016. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Tomcat a börtön és a tárgyalóterem között ingázik állandóan, mert vagy egy tucat különböző ügyben kell tanúskodnia vagy védekeznie, de megmondta, hogy amint véget ér ez a huzavona ő fogja magát és örökre otthagyja a tolvajkergetést, mert az ellenlábasai nemcsak az ő, hanem az ismerősei életét is tönkreteszik, még azokét is, akiknek semmi közük a tolvajkergetőkhöz. Volt egy kis programozói biznisze, ami egyben a megélhetési forrása is volt, de a lejáratókampány miatt elvesztette az összes ügyfelét, bukta a lakását és jó eséllyel évekre el lesz tiltva a közügyektől, szóval az élete most nagyjából egy rakás szarrá redukálódott.
2016. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezeket mindennek lehetett mondani, csak becsületes embereknek nem. Nem véletlen, hogy az ügyfelei otthagyták Tomcatot. Hogy ezt belássa valaki, nem kell libsinek lenni,.
2016. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem értelek. Amennyire tudom, a Tolvajkergetők NEM álltak ki a cigányok mellett, hanem éppen ellenük voltak. Tehát származásuk alapján ítélkeztek felettük. De arról sem hallottam, hogy bármelyik civil szervezet mellett álltak volna ki.
2016. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem a cigányok mellet álltak ki, hanem a magyarok mellet a bűnözői terrorral szemben az elkövetők származásától függetlenül.
2016. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Akit érdekel a jogállamiság, a nemtől, származástól és vagyoni helyzettől független igazságszolgáltatás, aki nem szereti, hogy egy maffiaállamban élünk, akit zavar, hogy az állam a non -profit, politikától független civil szervezeteket, például a tolvajkergetőket vegzálja, az egyszerűen ki kell, hogy álljon Tomcat mellet.

A liberálisokkal viszont az a gond, hogy megbélyegzik Tomcatet azért, mert nem liberális módon gondolkozik.


Persze nyilván Tomcat is követ el néha hibát. Nem tud mindig hírtelen politikától független döntéseket hozni, de ne felejtsük, hogy egy civilről van szó. Az lenne a furcsa ha soha nem követne el hibát, mert az azt jelentené, hogy ő egy politikai megrendelést teljesítő álcivil, mint ahogy a Tasz és az Átlátszó aktivistái.

2016. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként meg lehet, hogy maguk a tagok rasszisták, de ez a szervezet tevékenységében nem mutatkozik meg.

Egy valódi liberálisnak pedig el kéne fogadnia legalább gondolkodás szabadságát.

Néha túlléptek a törvényes kereteken is (nem a gázpisztolyos jelenetnél), de ahhoz képest, hogy milyen veszélyes helyeken mászkálnak, szerintem ez megbocsájtható a társadalmi hasznosságukra tekintettel.

2016. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

# 7

Én baromira nem bírom Tomcat-et, de nem azért mert nem úgy gondolkodik mint én, hanem mert néhány esetben teljesen elvetette a sulykot, néha nagyon elszállt. Nem mondom hogy a tolvajkergetők teljesen ördögtől való dolog, látom benne a jó szándékot és az rendben is van amikor a rendőrséggel együttműködnek, de a videóikban olyanokat csináltak hogy azt mondta a srácnak hogy vagy hívják a rendőröket vagy megeszik valami sz..rt(nem emlékszem már mi volt de elég durva). Ez pl. egy teljesen védhetetlen és öncélú dolog.


Vagy amikor gázpisztollyal lövöldözött az ürge képébe. Milyen világ lenne ha mindenki így viselkedne?


Akármennyire kedveli őt valaki egyszerűen nem lehet mondani hogy véletlen hogy ennyi ügye van, megdolgozott érte. Őszintén kívánom neki hogy találjon megnyugvást az életében és ne állandóan a sz...rkeveréssel foglalkozzon.

2016. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A hashajtó megitatása tényleg nem volt helyes. Szerintem a rendőröket kellet volna hívni. Az egy profi tolvaj volt, aki sikeresen ártatlannak tetette magát.

A gázpisztolynál viszont tomcatnek volt igaza. Nézd meg a kapcsolódó részt. Egyébként meg egy veszélyes maffiózóról van szó aki épp illegálisan elfoglalt egy házat. Ha a saját lakásomba törnének be, én ennél még keményebben is viselkednék.

2016. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!