Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hobbit ajánlotok nekem?

Milyen hobbit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, ami olcsó és otthon végezhető, de azért érdekes is, illetve kicsit különleges is. Ilyenek, hogy tanulás, otthoni edzés, olvasás, filmezés, rajzolás, főzés, stb., ezek ilyen tipikus hobbik, szóval ezekre gondoltam már, meg van több alap hobbim is. De szeretnék még valami pluszt. Ötletek? Amúgy lány vagyok, de ettől függetlenül bármi jöhet, ami otthon végezhető és olcsó.

2021. jan. 2. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy mi az, ami érdekel/feltölt/szórakoztat és örömmel fordítanád rá a szabadidőd. Nekem pl a festés ilyen illetve ehhez kapcsolódóan a sminkelés, ami egyben a hivatásom is.

24n

2021. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg, bár ez nem otthon ülős, de fotózás, írj verseket/könyvet, festés, rajzolás, sütés, kertészkedés ha van kertetek, stb.

Igazából, ezt neked kellene tudnod, hogy mi érdekel, mit csinálsz szívesen.

2021. jan. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

#2

A fotózás pont, hogy drága hobbi. Látom nem vagy jártas a témában. Egy jó gép, objektívek, állvány, külső vaku, derítő..stb.. több százezer forint is lehet összességében. Egy alap kezdő tükörreflexes fényképezőgép is legalább 150 ezer forint.


Festés: a festékek, ecsetek, állvány, maga a festő vászon is több ezer forintot igényel.


Kérdező: ha jó a kézügyességed akkor kézimunkázás(varrás, kötés..) vagy barkacsolás.

2021. jan. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem futás, kutyasétáltatás
2021. jan. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Jártas vagyok benne, több mint 300-at költöttem a gépemre. De, nem kell egyből százezres gépekre gondolni és egyéb olyan fullos felszerelésekre, amikhez több száz ezret kell költeni.

Először elég egy sima fényképezőgép, ami szinte minden háztartásban megtalálható vagy amit lehet olcsóbban venni, esetleg telefonnal elmegy fotózni. Ha, nem is profi felszerelésekkel, hanem "átlag"-os cuccokkal elmegy fotózni, akkor legalább kitudja próbálni, hogy érdekli-e. Most minek költsön több 100 ezret egy gépre, ha lehet hogy nem fog tetszeni neki a hobbi vagy előb-utóbb megunja.

2021. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tudom, hogy nekem kell tudnom, hogy mi érdekel, inkább csak azért írtam ki a kérdést, mert hátha van valami, ami nem jutott eszembe. Pl ilyen volt a 3d modellezés is. Sose gondoltam volna rá, de nagyon megszerettem. Festeni egyébként szoktam. Amúgy a drága alatt olyat értettem, hogy a felszerelés több százezer, meg ilyenek. Szóval nem úgy, hogy ha pár ezer forint a festék meg az ecset együtt. Kötést kipróbálom.
2021. jan. 2. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Én a járványhelyzet miatt a puzzle-özésre szoktam rá. Ez is relatíve olcsó, attól függ mit, mennyit, mennyiért veszel meg.

Tudod egyedül is csinálni vagy társaságban is. Tudsz közben filmet, sorozatot is nézni akár, zenét, podcastet vagy mást hallgatni.

Plusz nagyon jó facebook puzzle csoportok vannak.

2021. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!