Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csaaaajok! Mi a fiú ideálotok?

Csaaaajok! Mi a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 02:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kulso,belso barmirol irhattok
2021. jan. 3. 02:19
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Külsőre nincs ideálom, meg nem is számít hogy néz ki, csak érezzem magam jól vele. Belsőre meg a szokásos dolgok amit mindenki klisének tart: alapvető hogy legyen őszinte, nyílt, és kommunikatív. Mindent meg tudjak vele beszélni, ne érezzen előttem semmit cikinek, és én is azt érezzem hogy neki bármit elmondhatok.

Fontos hogy a nagy nyíltság ne nyersességben és bunkóságban mutatkozzon meg. Csak mert volt már dolgom olyan pasival aki időnként kőbunkóként tudott viselkedni, és olyankor a fejemhez vágta hogy én szeretem ha valaki őszintén megmondja a tutit, akkor ne rinyáljak ha őszinte... Lehet kedvesen is nyíltnak és tabumentesnek lenni. Meg is érkeztünk a következő ponthoz, legyen kedves. Sajnos ritkán futottam bele kedves pasikba.

Legyen benne egy alap udvariasság, nem azt mondom hogy terítsen elém vörös szőnyeget, akárhová megyünk, de éreztesse velem hogy nő vagyok, mert egy igazi férfias férfi mellett tudom igazán megélni a nőiességemet.

A tisztelet nagyon fontos még. Tiszteljen, ahogy én is tisztelem őt. Azt is szoktam figyelni hogy másokkal hogy bánik. Ha velem normális, de másokkal nem, az nekem nem jön be, mert akkor úgy érzem hogy az a valódi személyisége, és velem azért kivételez, mert előttem szerepet játszik hogy bevágódjon. Rengeteget elmond egy ember jelleméről hogy mennyi tisztelet és alázat van benne, hogy hogyan bánik a körülötte lévő emberekkel és állatokkal.

Erről jut eszembe, jó pont ha szereti az állatokat, mert nekem nagyon fontosak.

Legyen vicces, ne karótnyelt. Értse a humort, mert az az élet sója.

Ne menjen félre, ne verjen át, ne játszmázzon. Ha másra vágyik akkor mondja el és zárjuk le szépen, intelligens felnőtt emberekként. Cserébe én is így teszek. Soha nem csaltam meg senkit és ugyanezt várom el a partneremtől is.

Nem árt ha van jogsija és szeret utazni, programokat csinálni. A pénz nem gond, mindent fizetek, nekem viszont nincs jogsim, úgyhogy csak úgy tudok világot látni ha partner benne. Nem szeretnék a tévé előtt dögleni egy életen át, szeretnék a párommal közös élményeket gyűjteni.

Hirtelen ennyi jut eszembe, de lehet hogy kihagytam még valamit ami nekem fontos.

2021. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Na, már eszembe is jutott, mit hagytam ki: legyen elfogadó, megértő és nagyon türelmes, mert sajnos hozzám sok türelem kell :/
2021. jan. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Külső az mindegy, de bonusz pont, ha sportol valamit, mert akkor legalább megért engem. Belső: kedves, megértő, legyenek álmai, ja és merjen szólni ha valamit hibázok vagy nagyképű vagyok. :)
2021. jan. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Jó legyen velem az ágyban de azért még tudjon beszélgetni is.
2021. jan. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Külsőre fiatal joaquin phoenix:

[link]


belsőre pedig amerika kapitány egy olyan verziója, akinek van humorérzéke.

2021. jan. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
lány vagyok de nekem lány ideálom van :D
2021. jan. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Külső magas, vékony, sportos alkat, barna haj, szép kékes zöld szem,borostás,


Belső legyen nagyon romantikus alkat aki cuki üzeneteket rejt el, virágot vesz, ágyban hozza a reggelit,mutassa ki mennyire különleges vagyok a számára

Legyen ideje rám

2021. jan. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Külső: magasabb nálam, de ne legyen 2 méter (158 cmet nem nehéz túlszárnyalni), aranyos mosoly, barátságos szemek és szimpatikus arc. Ian Somerhalder, Andy Biersack és Tokár Tomi az arc ideálom. Emellett ne legyen elhízott, edzen és ha kell tudjon felhozni 3 karton vizet egyszerre.

Belső: legyen talpraesett és férfi. Tartsa tiszteletben a férfi-női szerepeket, de ne legyen mániás (vagyis ne olyan legyen, hogy a Nőnek a konyhában a helye).

Tudja azt, hogy ő a férfi és hogy a végső döntés az övé, de az én véleményem is számít.

Folyamatosan akarjon fejlődni, tanulni. Akár a munkájában akár az életében.

Tudjon és merjen is beszélni. Legyenek hasonló elvei és értékrendje (hiszen ha ez egyáltalán nem egyezik akkor abból nem lesz kapcsolat). Tudjon nemet mondani nekem.😀 Ha hülye vagyok mondja ki és ne bólogasson, mint a kiskutya a kocsi ablakában.

Illetve nélkülem is tudjon élni. Ne fárasszon se engem, se magát olyan mondatokkal, hogy "Örökkön örökké". Nekem nem egy örökkön-örökké kapcsolat kell, hanem egy olyan ahol mindketten boldogok vagyunk. Vagyis amikor már nem csak kötelezően vagyunk együtt, mert összetart a hitel és a gyerek. Hanem amikor mindketten szívből, szeretetből és szabad akaratunkból vagyunk együtt.

Plusz ő is gondolja úgy, hogy egy kapcsolat nem 50-50 hanem 100-100. Ha csak mindketten 50-50et adunk bele akkor szintén felesleges együtt lennünk. De ha mindketten 100%ban beleadjuk magunkat, az erőnket és a szeretetünket akkor tudjuk elérni azt, hogy folyamatosan adjunk egymáshoz és hogy azt érezzük együtt bármire képesek vagyunk. Hiszen a 100% egyedül is megvan bennem...

2021. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
A sok álmodozó... 😀 Kik bárgyú romantikus amcsi filmeken nőttek fel pár tál pattogatott kukoricával 😀
2021. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!