Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és hát nemigazán vannak barátaim. Suli az nincs, ott nem tudok barátkozni, bulikba nemigazán járok. Szerintetek hol vagy hogyan tudnék szerttenni új barátokra?:)

2021. jan. 3. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Itt a gyakorin pl. Csak vigyázz, sok itt a perverz alak!
2021. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Én mindig is neten ismerkedtem, sokkal kedvesebb embereket lehet megismerni, mint a suliban. Igen, vannak perverz alakok mindenhol, de velük nem kell foglalkozni.
2021. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én legjobb barátaim neten ismertem meg. :D Egy játékban, még 14 éves fejjel. Így 20 évesen is legjobb barátaim. Szóval ha játszol valamivel, akár ott.
2021. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? :)
2021. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretek neten ismerkedni:(
2021. jan. 3. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

a volt barátnőmnek 2 legjobb barátnője itt jött össze, hetente találkoznak szóval elég jól összebarátkoztak. Menj el egy iylen vagy ehhez hasonló programra párszor.

2021. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha mindenki ennyire pozitív, akkor én meg mondom az ellenpéldát csak az elmúlt 4 évből. 3 emberrel ismerkedtem meg neten, nyilván válogatva, komolyabb szándékkal, és mára egy sincs a közelemben sem...szóval pont annyira "jobb" neten ismerkedni, mint bárhol máshol.


az volna a lényeg, hogy az ember tényleg akar-e megismerni embereket, kíváncsi-e rájuk vagy pedig csak most ilyen hirtelen felindulásból elhatározta, hogy kéne valaki, mert magányosnak érzi magát.


amúgy nem kell suli miatt aggódni, valószínűleg hamarosan megnyitják...

2021. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4.: Erdély:/
2021. jan. 3. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Face vagy nettárskereső?
2021. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kolostorba zörrenj be egy túl messzire eltolt bevásárlókocsival :)
2021. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!