Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen 3D-s képeket ti...

Az ilyen 3D-s képeket ti látjátok?

Figyelt kérdés

Nektek kirajzolódik? Nekem telefonról nagyon szépen a legtöbb de laptopról meg nem, ismerőseim közül senki sem látja.

[link]



2021. jan. 3. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezeken semmi 3D-t nem látok


[link]

2021. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én látom laptopon.

Amit az első válaszoló belinkelt, azon az elsőn a Szaturnusz van, a másodikon egy rekesz sör, a harmadikon 2 delfin, a negyediken a Föld...

2021. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Van ilyen konyvem, egyszer sem sikerult meglatnom. Mikor a leirtak szerint probaltam nezni, szinte rosszul lettem, ezert hagytam a francba.

A nagynenem latja, nagyon buszke ra. Viszont az eletben teljesen diszfunkcionalis, es emberi kommunikaciora keptelen. Jo esetben Aspergeres.

Persze nem azt akarom mondani, hogy aki latja, az hulye, de se erzelmi, se ertelmi intelligencia tekinteteben nincs jelentosege.

Szerintem en, ha megolnek se latom.

2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!