Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért és mióta gyakorizol? Mi...

Miért és mióta gyakorizol? Mi volt a legviccesebb, legérdekesebb, legfelháborítóbb, amit olvastál?

Figyelt kérdés

Én már 7 éve, és társaság keresés céljából.

Nekem a no. 1. a húsos-csontos kérdéskör volt. Pedig elég rég volt, de mindent vitt.

Itt olvastam először az olajos hal készítéséről, és egy csomó családi problémáról ezelőttig fogalmam sem volt.

A legfelháborítóbb egy mostanság kérdezgető trollgyerek, aki mindenkitől elvetetné a gyámhatósággal a porontyot, akinek nem adják meg a legújabb szifont, és nem engedik káromkodni.


2021. jan. 4. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
A legviccesebb az volt, amikor a fogyókúra témakörben megkérdezték, hogy a lenyelt turha beleszámítódik-e a napi kalóriába. S ha igen, akkor mennyi az energia tartalma 100g turhának.
2021. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
🤢🤮 rettentő undorító ember lehetett. 😁😀 az igazi kalóriaszámláló😁😀
2021. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
A legfelháborítóbb kérdés inkább a válaszok miatt volt az...asszem az volt hogy a kérdező össze akart jönni egy roma lánnyal, és 100-an elküldték melegebb éghajlatra..hogy milyen emberek vannak! :(
2021. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

A legfelháborítóbbhoz nem is felháborítót írnék, hanem undorítót. És az a zsemlés gyerek volt még nagyon nagyon régen... :D A könnyem kicsordult a röhögéstől, de undorító is volt mint az állat. Akkor volt egy srác aki faragott magának egy szexuális segédeszközt, és a szálka belement a seggébe, azon is visítottam :D


A húsos-csontos is zseni volt, ott is folytak a könnyeim a röhögéstől :D

2021. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 4-5 éve gyakorizom, én is társaságot keresve.

Az elején még fura volt sok kérdés, de már egyáltalán nem durva egyik sem.

De annyira sok morbid kérdés volt, hogy nem tudnék felidézni egyet sem. A bombanős volt aki nagyon fura volt, hogy mennyire rögeszmés, mennyire küzd a válaszolókkal és folytatja a háborgását újra és újra.

2021. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

ArthurTailor, a bombanős még mindig itt van csak variált a szókincsén, hogy ne legyen annyira egyértelmű, hogy ő az.

A húsos-csontos meg a zsemlés kérdező kik voltak?

2021. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Az ősvitamin volt a legjobb.
2021. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok vagy 8-10 éve vegyes lendülettel, megszakításokkal.


Én magam ritkán teszek fel kérdést, akkor is leginkább "végső megoldásként" ha nem találok sehol máshol választ. Azokra itt sem nagyon szoktam :D


Vicceset nem tudok kiemelni. Negatívumként a kamu kérdéseket emelném ki, amik kiteszik az oldal nagyját. És a tendenciát, hogy hiába jelented, vagy hívod fel erre a figyelmet, sokszor még a te válaszod törlik ki...


Azért felháborító a sok kamu kérdező, mert elűzik előbb-utóbb a normális válaszolókat, akik pedig tudnának segíteni egy valódi kérdésnél.

2021. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nagyjából 4 éve regisztráltam fogalmam sincs miért. A legviccesebbek közt van a húsos-csontos, az zseniális volt. Most itt az emberek kategóriában tegnap felraktak egy kérdést középiskolai és egyetemi bántalmazással kapcsolatban. Nem maga a kérdés vicces, hanem a kérdéző, megéri elolvasni. Régi kedvenceim voltak még az egészség kategóriában a kicsi tinik (depis vagyok, pszichopata vagyok, megittam egy sört alkesz vagyok). A család kategóriában a martinos kérdésekre biztos emlékszik itt a társaság, még videó is volt hozzá.

A legfelháborítóbb a panelos anyuka volt a dühkitöréses kislányával. Nem tudta megnevelni és fejben is lehettek gondok a gyereknél, de csak hagyta, hogy üsse-verje, karmolja meg visítson. Na attól a hideg is kirázott.

Az állatok kategóriában most valami kislány írogat lovakkal kapcsolatban, meg szoktak lenni olyan kérdések, hogy tigrist, cápát, oroszlánt, krokodilt Lehet-e tartani otthon.

Nem tudom ki emlékszik, de az ezotéria kategóriában volt egy 404 nevű hapsi. Na ő is zseniális volt. A vallás meg politika kategóriában is van pár röhejes kérdés/válasz.

2021. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Turcsi is egy emlékezetes figura volt.
2021. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!