Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aliexpress-ről rendelt valaki...

Aliexpress-ről rendelt valaki msotanában?

Figyelt kérdés

Először szerettem volna rendelni, de a kártya adatok megadásánál azt írja "Payment Failed

The PIN number you entered is incorrect." meg hogy nem ellenőrízhető a kártya...ez most az új fajta 2 faktoros ellenőrzés miatt van, amit most vezettek be? Vagy mi a probléma? Köszi előre is a segítséget.



2021. jan. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a telenoros számlámat 3 napja nem tudom kártyával befizetni.
2021. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beállítottad a a kétfaktoros vásárlást? Elvileg engedélyezni kell.
2021. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az internetes biztonsági kód és a virtuális vásárlási limit beállításához vagy módosításához, valamint a szolgáltatáshoz kapcsolódó telefonszám és a külföldi használat korlátozásának megváltoztatásához az alábbi adatlapok egyikét kell kitölteni – a kártya típusától függően – 3 példányban kinyomtatni és aláírva a számlavezető fiókba eljuttatni.

Most ez komoly? :D :D :D

2021. jan. 4. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész decemberben fújták a biztonsági kód lecserélését (telekód), "elvileg".

Én is az év utolsó napján tudtam meg, hogy szükség van erre a lépésre... még pont időben sikerült.

2021. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy időben? Én nem hallottam róla, akkor ezután nem vásárolhatok online?
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!