Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak ilyen weboldalak?

Vannak ilyen weboldalak?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan weboldalt küldeni, ahol kategorikusan lehet választani különböző sértések közül?

Pl. sértések dagadtak, rondák, hülyék számára

Egyenlőre sajnos nem találtam ilyet

Jó az angol is



2021. jan. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Bruh
2021. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na találtam egy egész jót (esetleg azoknak akik szintén keresnek majd a jövőben ilyen weboldalakat ide kirakom):

[link]

2021. jan. 4. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból miért akarsz te valakit a külső, tulajdonságai alapján, valamint olyanok alapján, amiről nem tehet megsérteni?

Ha valaki "dagadt", az nem biztos, hogy nem is akar lefogyni, lehet, csak nehezebben megy neki és te pont megakadályozod benne ezzel a beszólásoddal.

Ha "ronda", arról végképp nem tehet, lehet az ő szemében meg te vagy olyan, mint egy vizes kutya, akit betettek a fagyasztóba és úgymaradtál... ha ilyen sértéseket mondanának rád, biztos vagyok benne, hogy te sem örülnél neki...

Valamint a "hülye", attól, hogy kisebb az intelligenciája, vagy a felfogása, mint neked (közben lehet más dolgokathoz sokkal jobban ért, vagy csak azért mondod, hogy bárhogyan, de megsértsd), az nem azt jelenti, hogy a másik embert meg kell szégyeníteni.


Ha neked ilyeneken jár az eszed, akkor vagy te magad vagy a hülye, vagy még az 5. osztályt sem jártad ki...

2021. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia,


tudomásom szerint nem írtam olyasmit, hogy én ezzel valakit megszeretnék sérteni így nem értem az alaptalan offenzivitásodat.


Azért használtam ilyen jelzőket, mert angolul is így kezdődnek a tipikus netes sértések (You are so fat/ugly/stupid)


Igen, kijártam az 5. osztályt és nem, nem vagyok hülye :)

2021. jan. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!