Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ajánlanátok nekem olyan...

Fehér Barbara Kyoko kérdése:

Ajánlanátok nekem olyan weboldalakat ill. internetes csoportokat, amiken Magyarországon élő, félig magyar, félig kelet- azsiai fiatalok beszelgethetnek egymással?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, szeretem az ázsiai csajokat. Amúgy az ázsia centerben sok van de az személyes és nem párosodnak senkivel aki nem ázsiai. Bár én nem is párosodnék.
2015. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!


Először is köszönöm szépen a választ, sajnos nem vagyok pesti, ám voltam már az Ázsia Centerben is egy párszor, és nem jártam szerencsével egyszer sem. ^^Másodszor pedig, ha nem lennének magyar-és kelet ázsiai vegyes házasságok/kapcsolatok Magyarországon, akkor én sem lennék itt- ebben a testben és formában- xd. Nem hiszem , hogy én vagyok az egyetlen, akire ráillik a leírásom, és ez esetben kell is lennie olyan weboldalaknak is valahol, ahol a hozzám hasonló cipőben járók megoszthatják egymással az érzéseiket és gondolataikat. Olyanokat, amiket talán csak mi tudunk megérteni. ^^

2015. dec. 7. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, nem tudtam, hogy félvér vagy. Akkor ha tudod a nyelvet, beléphetsz fajtiszta ázsiai csoportokba vagy fajtiszta magyarba (nem ajánlom) és úgy kiteljesedhetsz, mind2 csoportban félig.
2015. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, a nevemen azért látszik, úgy gondolom (Fehér Barbara Kyoko). Hm, érdekes ötlet, bár sajna nem az igazi... egy "fajtatiszta" valaki (legyen az bármilyen nemzetiségű) sosem tudna úgy gondolkodni , mint mi "keverékek." Egy "fajtatiszta" sohasem tudja meg, hogy mit jelent egyszerre két, vagy még többfelé is tartozni etnikailag.. Nekem pont ez az , ami hiányzik,a hozzám hasonló helyzetben lévő fiatalokkal való kommunikáció..
2015. dec. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!