Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az lmbtq tagság is fejben dől...

Az lmbtq tagság is fejben dől el? Választás kérdése? Mivel ízlések. Ha a másik Visszataszító egy embernek, fejben megtudja változtatni ezt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Mivel az lmbtq egy mozgalom, igen választás kérdése.


Az hogy a nem heterók számodra milyen érzéseket válltanak ki, nem nagyon, vagy csak nehezen változtatható meg, persze a viselkedésed teljesen a te döntésed.

2021. jan. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
nem
2021. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Lmbtq egy provokáció, polgárpukkasztás. A társadalom igen pici rétege meleg, azok nagy része sem dicsekszik a nemi identitésával. Az fejben dől el, hogy hagyod magad manipulálni.
2021. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te eldöntötted valamikor életed során, hogy te most akkor heteroszexuális leszel? Nem, úgy születtél. Az összes többi ember is úgy van vele, csak a társadalmi berögződések miatt nem feltétlenül jön rá azonnal.

Az, hogy a mozgalomhoz csatlakozol-e, az nyilván döntés, elmész-e a felvonulásokra stb.

Az, hogy valakit visszataszítónak találsz szexuálisan, azt sem nagyon lehet döntéssel befolyásolni, csak olyan esetekben, amikor csak a fentebb említett társadalmi normák miatt találod visszataszítónak. Pl ha valaki azért nem jön be, mert nem teljesen szőrtelen a lába. Ezt le lehet küzdeni. Ellenben ha valakinek pl pöcse van és az neked nem jön be, azt nem fogod tudni leküzdeni.

2021. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Politikai fogás a konzervatív szellem ellen, a meleg társadalom csak kirakatként van használva ebben a történetben.
2021. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az lmbtq mozgalom és manipuláció, semmi köze a melegek érdekeihez, és az elfogadáshoz.

Lehetsz úgy is elfogadó, ha nem vagy lmbtq-s.

Ez a választás a tied.

2021. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából egy barátnőmmel ezen 'veszekedünk' h szerinte választás kérdése. És szerintem meg gének vmi. Szóval ha rájönne h én az vagyok, akkor már visszataszítaná őt, ez. Mert ugye szerinten tudadosan én döntök róla.😅
2021. jan. 5. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah ha ez a kérdés, nem választható a szexuális irányultság.
2021. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát. Homo vagyok de nem értek egyet a minket lejárató, ellenünk uszító és provokáló lmbtq mozgalom létével, ami mögé egy politikai mozgalom és eszmerendszer állt be. Ilyen tekintetben nem vagyok tag, csak békében, provokációtól mentesen szeretném élni az életemet, normálisan viselkedni tudó melegként. Ha azt kérdezted, hogy választás kérdése-e a szexuális orientáció, arra az a válaszom, hogx nem. Nincs válaszút az ember életében, és nem is nevelés kérdése, hogy ez valaki majd "eltanulja" és meleggé válik...
2021. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!