Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme tovább csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy csoport, aminek önként a tagja lettem. Egy idő után beválasztottak az elit körbe, de én sok dologban nem értettem egyet a vezetőséggel, ezért kitettek a körből. Már csak egyszerű tag vagyok, és én biztosan nem fogok pitizni, nyalizni azért, hogy visszavegyenek a körbe, de így meg nincs semmi befolyásom, és nyilván keresztbe is fognak tenni, ahol csak tudnak. Viszont a tevékenység, amit folytatunk, az jó, és szívesen csinálnám tovább.

2019. aug. 2. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Alakíts egy új csoportot, aminek te vagy a vezetője.
2019. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen csoport ez,mégis?
2019. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy titkos társaság.
2019. aug. 21. 00:25
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Mennyire titkos az,ha tudok a létezéséről?Ha nem mondod el,akkor hát ez van amúgy.
2019. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Megszedted a fight club 1. és 2. törvényét.
2020. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostmár nagyon érdekel mi ez a kör :D szektások vagytok?
2020. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szekta, és nem is a Harcosok klubja. Esetleg privátban megírom, ha valakit tényleg érdekel.

De szerintem a kérdés adott, és anélkül is lehetne rá válaszolni, hogy nincs megnevezve a csoport, illetve annak pontos tevékenysége.

2020. ápr. 20. 23:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

El kellene döntened, hogy mit is akarsz?

- dolgozni egy valamilyen neked szimpatikus célért tagként, vagy

- a státusz a fontos, vezetőségi tag akarsz lenni egy ellenszenves közegben.

Nos?

2020. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Nem érdekel a vezetőségi tagság, csakhogy így meg semmit sem ér a szavam, így bárhogy döntenek, nekem nyelnem kell. Egyébként egyre rosszabb a helyzet, időközben a legnagyobb ellenlábasom lett a második ember, és túl komolyan veszi magát, nemrég kitiltotta a csoport legértelmesebb tagját csak azért, mert rávilágított néhány tévedésére.

Lehet, az lenne a legjobb, ha kitiltatnám magam.

2020. máj. 26. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Miért kell várnod a kitiltásra? Kilépsz és kész!

Most vettem észre, hogy milyen régi a kérdés...és te még azóta sem tudtál dönteni?

2020. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!