Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy kicsit "férfia...

Hogy tudnék egy kicsit "férfiasabban" kinézni/kiállást mutatni?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés önmagában is elég gáz, de mentem az utcán, és egy olyan 13-14 éves srác leszólít hogy "öcskös".. nagyon kínosan éreztem magam, hogy a koromban lévők ennyire fiatalabbnak néznek, és már már teljesen lenéznek.. mit kéne tennem? 16/f
2021. jan. 5. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki? Valami hatter info nem artana.
2021. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Az "öcskös" nem korfüggő... ezt egy bizonyos réteg mondja... Mondjuk attól hogy ezt így magadra vetted tényleg nem vagy valami férfias.
2021. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok magas, se erős kiállású.. kb 170-75 centi, hosszú haj, mit mondjak még? :D
2021. jan. 5. 23:23
 4/7 A kérdező kommentje:
2# ez csak egy gagyi példa volt, szimplán nem úgy kezelnek a velem egy korúak mint másokat..
2021. jan. 5. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk visszaszólsz neki hogy "báttya" még egyszer öcskösözöl szét kalapálom a cipó fejedet. Aztán lehet megvernek, de ez van XD
2021. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne akarjál férfiasnak kinézni, örüljél neki, hogy fiatalabb vagy a korodnál. Ez nagyon nagy előny, ha később is megtudod tartani. Én 30 vagyok, de 20 évesnek kinézek. Imádom ezt.

Amúgy nem attól leszel férfias, ha szőrös lennél vagy izmos, ez csak mind a külső. Persze sokaknak elég ez, mert ránéznek, és akkor már megijednek tőle, pedig lehet pszichés gyenge attól még az ember. Attól leszel férfias, ahogyan a dolgokhoz hozzá állsz és ahogyan kezeled őket és magabiztos vagy. Illetve mentálisan erős vagy, nem törsz meg. Minden felfogás kérdése. Attól, hogy valaki erős testileg, egyáltalán nem lesz férfias. Fellépés is sokat számít. Ezekre törekedjél.

2021. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj egyenes háttal, "emelt fővel", és kezdj el sportolni.
2021. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!