Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek! Milyen számotokra az...

Hölgyek! Milyen számotokra az igazi férfi? Férfiak! Mitől lehetek férfiasabb? (tippek)

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kapni.Általában mindig akikel megismerkedek egy idő útán megkérdezik hogy meleg,bi szexuális e vagyok.Pedig nem!Nem értem miért jutt ez az eszűkbe,de nekem ez rosszul esik!Nem öltözök melegesen és szerintem nem is nézek úgy ki!Csak viszafogotabb vagyok és csendesebb mint az átlag.
2015. jan. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek más. Az én "zsánerem" (ami nem jelenti, hogy más szóba se jöhetne nálam!!):


Külsőre

- vékony testalkatú, nem kifejezetten magas

- kicsit hosszabb, "borzas" haja van, mintha szél fújta volna szét :). Barna vagy szőke

- "csibészes" kinézetű, de nem igénytelen


Belsőre:

- illedelmes, visszafogott, ugyanakkor kellőképpen vicces is tud lenni (a megfelelő helyen és időben)

- intelligens (ez nagyon fontos nekem, ami nem egyenlő sem a diplomával, sem a foglalkozásával)

- megértő, barátságos, szelíd, nem egy dúvad

- családszerető (itt most nem arra gondolok, hogy gyereket akar, hanem hogy szereti és tiszteli mind a saját, mind az én családomat)

- olvasott és tájékozott a világ dolgairól (megint csak nem arra gondolok, hogy politizálni kellene, sőt!)


Hát, ilyesmi.

De persze senki sem tökéletes, és nem is várom azt.


29/N

2015. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha többször hív, mint megbeszéltük és ha megbeszéltük, hogy én hívom, de mégis rámcsörög, az számomra olymód idegesítő, hogy többet nem lát, az biztos.


Nem selypítesz véletlen? pl.:"Szijjja, máj nadddóón hiányikáltál. Hod vadol?"... és a többi: "szejetjek naddón djágaszágom; szercsike; telcsimobcsi számikám."

Hogyan gesztikulálsz?

2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beszélgetésnél ne engedd,hogy elvegyék vagy eltereljék a témádat.

te irányítsd a párbeszédet.

járj el küzdősport edzésre.

na meg szedj már össze valami nőt.

2015. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sejpiteni nem sejpitek,de egy kicsit vékonyabb a hangom nem elég férfias.
2015. jan. 13. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra az igazi férfi:


Magasabb, nagyobb darab, itt nem feltétlenül kigyúrtra gondolok, lehet pocakja is az illetőnek egy bizonyos határig, a lényeg, hogy erőt sugározzon és ne túlsúlyos vagy vézna legyen. Érezzem az ölelésében biztonságban magam.


Hajszín, szemszín nem érdekel.


Öltözködésre legyen elegáns, itt nem azt értem, hogy öltönyben járjon, de a baseball sapka, trikó, melegítőnadrág, 6számmal nagyobb rapper nadrág vagy a másik véglet a szegecses karkötő és szimatszatyor nálam kizáró ok. Hallgasson tőlem heavy metalt, de az öltözködésében ezt nem kell megjeleníteni, kifelé próbáljuk meg azt sugallni, hogy érett, felnőtt emberek vagyunk.


Viselkedésre legyen határozott fellépésű, szellemes.. A csendes, visszahúzódó fiúkat sajnos rossz személyiségemből adódóan hajlamos vagyok elnyomni, nem tudok rájuk igazi férfiként tekinteni. Lehessen vele komoly dolgokról beszélni, legyen illemtudó, tisztelje a nőket..

2015. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!