Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mindenki oda a...

Miért van mindenki oda a táncosokért?

Figyelt kérdés

De most komolyan, ha valaki (az a konkrét valaki akire én gondolok, a 18 éves barátnőm) mondja, hogy táncol már ő a világ közepe. És többi sport meg konkrétan semmi a tánchoz képest. Legalább is én ezt vettem észre. Mindenki (fiú, lány) oda van azért ha megtudja, hogy táncol. Nem tudom, lehet máshol ez nem így van, én így élem meg, és már nagyon elegem van ebből.

19/L



2021. jan. 7. 12:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%
Egy táncos lány az ágyban..huhh
2021. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Akarmilyen hobbit is mondtam valaha, en is azt a kornyezetet tapasztaltam meg, hogy senki nem csapott olyan nagy huhot, mint mikor valaki azt mondta, tancolok.

Ertelmisegi suliba jartam, egyetemre, tobb kisebb csoportot is megjartam mar egyeb kepzesek kereteben.

Amikor szóba kerult a hobbi, es hogy valaki tancol, egybol mindenki “hű” es fele fordultak, kerdezgettek stb.

Nem mondom hogy mindenkinek bejon, nekem sem, lecarom ha valaki tancol, tenyleg pingpongozhatna is ennyi erobol, vagy focizhatna. De a tobbseg el van ajulva tole az en tapasztalataim alapjan is. Hogy miert, azt nem tudom.

2021. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose mondták.

Mindig sok különórára jártam, tánciskolába is, hívtam a gálákra, előadásokra a barátaimat, a fülük botját se mozdították.

voltam a Megatáncban is a castingon, arra se kapta fel senki a fejét.

2021. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Azért a festészetet ne hasonlítsuk már a tánchoz, mert ég és föld a kettő.

2021. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Akik odavannak a táncosokért, arra adtak választ a válaszolók, hogy miért. De az nagyon erős túlzás, hogy mindenki odalenne érte. Eleve eltérő stílusok vannak, érdeklődésben és táncban is. Amikor én táncoltam, hiába promotáltam a fellépéseinket, amiknek a bevétele mindig jótékony célra ment, és kifejezetten olcsónak számított, a szüleim is csak alkalmanként jöttek el.

Persze, mivel táncoltam, ha valaki megemlíti, hogy táncol, vagy táncolt, ebből már van egy közös témánk.

2021. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

13-as, folyt.

Inkább tapasztaltam azt, hogy felháborodtak.

Valahol meséltem, hogy ez vagy az történt akrobatikus rockyn, adták az ívet, mintha valami trágárságot mondtam volna...

Egyszer tartottam táborban ingyen táncórát, nagyon élvezték a résztvevők és megköszönték, jöttek is oda, akiknek nehéz volt, hogy hogy lenne jobb, azt meg én köszöntem meg.

Ezután távolabbi, látásból ismert táborrésztvevők, akik nem is voltak az órán, hosszú alázó leveleket írtak nekem hetekig, hogy én hogy képzelem, hogy tartok táncórát, és milyen szar volt, stb...

Diplomás emberekről beszélünk...

2021. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszelnek a testukkel :) es gyonyoruek
2021. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg krvara feltekeny vagy erre a lanyra, es ez a magyarazat.
2021. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

"A tanc muveszet"


[link]

2021. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%
#19 ezek nem táncosok, és nem ilyesfajta "táncról" van szó.
2021. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!