Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mindenki oda a...

Miért van mindenki oda a táncosokért?

Figyelt kérdés

De most komolyan, ha valaki (az a konkrét valaki akire én gondolok, a 18 éves barátnőm) mondja, hogy táncol már ő a világ közepe. És többi sport meg konkrétan semmi a tánchoz képest. Legalább is én ezt vettem észre. Mindenki (fiú, lány) oda van azért ha megtudja, hogy táncol. Nem tudom, lehet máshol ez nem így van, én így élem meg, és már nagyon elegem van ebből.

19/L



2021. jan. 7. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Egyszerū:a táncosok jobbak az ágyban, aki mást mond még nem volt táncossal
2021. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok oda értük.
2021. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem tapasztaltam, ugyanakkor a tánc is sport, és vannak, akik lebecsülik. Ezt leginkább akkor tapasztaltam, amikor hastáncolni jártam, és valakivel szóba került, sokaknak fogalmuk sincs, mennyire átmozgatja a testet.

De ismerek olyat, aki pl. rúdtáncol, az is komoly izommunkát igényel, de a felszínes emberek nem ezt látják benne.

2021. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Milyen tánc?

Mert pl egy profi balettos tényleg sokat tesz le az asztalra, de egy hipp-hoppos már megint más.

2021. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt a táncnak minden kultúrában szexuális töltete volt és van, másrészt a táncosoknak jó a testük, és a többségnek ez az elsődleges egy másik emberben. Hogy legyen jó teste, az arc és a személyiség huszadrangú.
2021. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is táncoltam, 10 évig még művészetibe is jártam tánc szakra, de senki nem ájult el tőle soha. Aki megtudta, hogy ilyen szakra járok suliba annyit kérdezett hogy "annak mi értelme?". De amúgy tényleg semmi értelme. A környezetemben sincs senki el ájulva a táncosoktól. Egyszer fordult elő, hogy egy kissebb tanuló csoportban kiderült, hogy tancoltam és mondták, hogy hú az milyen jó, de mondtam, hogy annyira nem. Telejesen tönkre mentek az izületeim meg mindenem a sok erőltetéstől.
2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
A tánc művészet. A művészeket meg szeretik az emberek. Egy festőművészért is ugyan annyira odavannak.
2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom túl sokat tiktokozik.
2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
Ha művészi tánc művészi zenére az ok.
2021. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Máris nem igaz az állításod, hogy "mindenki", mert sem én, sem a 2-es válaszoló nem vagyunk oda értük.:)

Nekem pont ugyanannyi, mintha pingpongozna.

2021. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!